Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri


Tarih: 2010-09-16 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


DÜRÜYE’NİN GÜĞÜMLERİ’NİN YENİ BÖLÜMLERİ ARTIK HER PERŞEMBE 20.00’DA!
Sinetel Film yapımcılığında, Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı, başrollerini İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay ve Uğur Çavuşoğlu’nun paylaştığı Dürüye’nin Güğümleri artık her Perşembe Star TV’de!
Hikâye, hayata karşı dimdik ayakta kalmayı başarmış, hala güzel, hala çekici bir köylü kadını olan Dürüye ve dört kızının, yani güğümlerinin başından geçenleri anlatıyor.
9.bölüm özet:
Bayramda büyük bir atak yaparak hem Dürüye’nin hem de kızların gönlünü iyice kazanan Zühtü hamle üzerine hamle yapmaya devam eder. Dürüye, kızlara alınan arabanın geri verilmesini ister. Zühtü, Dürüye‘ye arabayı geri vereceğini söyler ama kızların ısrarına dayanamaz ve Dürüye’den gizleyerek arabayı kızlarla saklar. Zühtü evlilik yıldönümünü bahane ederek Dürüye’yi köy kahvaltısı yapmaya götürür. Zühtü, köy kahvaltısı yapmak için gittikleri restorantta, Nasip’le birlikte yaptığı organizasyonlarla Dürüye’yi iyice şaşkına çevirir... Öte yandan bayram ziyaretinde Dürüye’nin Zühtü’yle barıştığını öğrenen Duran, büyük bir bunalıma girer. Nimet ve Ümit abilerini bu bunalımdan çıkartmak için elinden geleni yaparlar. Köyde kendini eve kapatan Duran’la ilgili rivayetler dolaşmaya başlar. Bu rivayetler sonunda Dürüye’nin kulağına gelir.  Kimisi Duran’ın kalp krizi geçirdiğini, kimisi de Duran’a inme indiğini söyler.  Halim Dürüye’yi, Duran’a geçmiş olsun demek için ziyarete gitmeye ikna eder.  Bu sırada Duran’ın moralini düzeltmek için yapılan organizasyondan Halim’in de haberi yoktur. Dürüye hasta ziyaretinde olmayacak bir manzarayla karşılaşır.

Künye :

Yapımcı    : Sinetel Film / İbrahim Mertoğlu
Yönetmen    : Mustafa Şevki Doğan
Senaryo    : Baykut Badem, Filiz Ekinci
Oyuncular    : İpek Tuzcuoğlu ( Dürüye), Emre Kınay ( Zühtü), Uğur Çavuşoğlu ( Duran Ağa), Selahattin Taşdöğen (Halim), Deniz Sipahi ( Halime), Burcu Binici ( Huriye), Algı Eke    ( Hayriye), Elif Atakan (Nazife), Yener Gürsoy ( Nasip),Kaan Urgancıoğlu ( Ümit), Lemi Filozof (Yaman),  Yeliz Şar (Nimet), Volkan Baş ( Adsız), Fatih Doğan (İmdat Çavuş), Cem Cücenoğlu ( Kahveci Bayram), Şule Demirezen (Döne),Özlem Fidan (Ayşe),Doğukan Arslan ( Iskender)


Dürüye’nin Güğümleri izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı