Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Cold Case
Cold Case
Cold Case


Tarih: 2010-09-17 TV : E2 Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


Cold Case Tutkunlarına Duyurulur Bu Haftanın Müzikleri Frank Sinatra’dan
Cold Case tutkunlarının çok iyi bildiği gibi aydınlığa kavuşturulmayı bekleyen dosyalardaki suçlar hangi yıllarda işlenmişse fonda da o günlere ait şarkılar kullanılıyor. Ancak bu konuda bazı istisnalar söz konusu ve bu istisnai durumlarda şarkıların yayınlandıkları yıllara bakılmaksızın sadece bir sanatçıya ait şarkılar seçiliyor. Bu hafta izleyeceğimiz bölüm de bunlardan biri!!
1960’ta işlenmiş bir cinayeti aydınlığa kavuşturacak olan kahramanlarımıza bu kez Frank Sinatra’nın şarkıları eşlik edecek. Son olarak beşinci sezonun Thrill Kill adlı bölümünde sadece Nirvana’ya ait şarkılar kullanılmıştı...
Bu bölümde neler olacak?
Rush, 1960 yılında öldürülen bir hostesin dosyasını araştırmaya başlar ve öldürülen kadının hostesler birliği kurma çalışmalarını içerleyen birçok düşmanı olduğunu ortaya çıkarır. Ekip ölen kadının eski iş arkadaşlarından Helen McCormick (Altın Küre Ödülü adayı ADRIENNE BARBEAU), Gloria Flagstone (Emmy Ödüllü MARIETTE HARTLEY) ve Dean London’la (Altın Küre Ödülü adayı LEE MAJORS) görüşür. Diziye konuk olacak isimler arasında Dean London’ın 1960’lardaki halini canlandıran  DAVID GIUNTOLI de ("Privileged," "Without a Trace") bulunuyor.

Künye :

Cold Case izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı