Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kılıç Günü
Kılıç Günü
Kılıç Günü


Tarih: 2010-09-17 TV : ATV Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


OSMAN SINAV’DAN “ BİR MUSA İLE FİRAVUN” HİKÂYESİ!
BİRİNCİ GÜNE HOŞ GELDİNİZ !!! ZAMAN AKIYOR, KILIÇ KININDAN ÇIKIYOR !!!KILIÇ GÜNÜ’NDE 90-1 !!!
“KILIÇ GÜNÜ”
(Yeni Dizi)
Türkiye’nin merakla beklediği yeni dizi “Kılıç Günü”  ilk bölümüyle 17 Eylül Cuma günü saat 22.15’de ATV’de izleyicisiyle buluşuyor...
1.bölüm özeti:
Kılıç Ali’ye hayatının en acı haberini doktoru veriyor: günleri sayılıdır ve üç aylık, yani 90 günlük ömrü kalmıştır.  Ali, şaşkınlık, öfke, acı ve umutsuzluğu aynı anda yaşar. Gider, ve kendi mezarının taşını sipariş eder bir taş ustasına. Ecelin kapısını çaldığı o “ilk gün”de, karısı bebeğini dünyaya getirmektedir. Ve yine aynı gün, hem kefeni biçilen, hem de baba olan bu adam, ona geçmişte hayatı zindan eden bir ailenin, Kızıltanlar’ın yeniden karşısına dikildiğini öğrenir.
Şimdi, hızla gelen ölümle yarışırcasına, nefes nefese bir savaş başlamıştır: Firavun’a karşı Musa’nın, Golyat’a karşı Davut’un, Dev’e karşı Karınca’nın savaşı.
Ve Kılıç Ali’nin, bir avuç dostu ve içindeki çılgın cesaret dışında, bu savaşta hiç kimsesi yoktur.

Künye :

Yapım        : Sinegraf / Osman Sınav
Yönetmen        : Osman Sınav
Senaryo        : Süleyman Çobanoğlu
Müzik            : Ulaş Özdemir
Oyuncular         : Tansel Öngel (Kılıç Ali), Nur Erkul (Cansu Kızıltan / Kılıç Ali’nin çocukluk aşkı), Melike Güner (Şeyma Kılıç / Kılıç Ali’nin eşi), Ertan Saban (Savaş Kızıltan), Yurdaer Okur (Mustafa Kiziroğlu/Kılıç Ali’nin iş ortağı ve can dostu), Ali Atay (Cenk Kızıltan/Celal Kızıltan’ın ortanca oğlu), Teoman Kumbaracıbaşı (Harun Yıldız/Kılıç Ali’nin iş ortağı ve arkadaşı), Serdar Yeğin (Barış Kızıltan/Celal Kızıltan’ın eşcinsel küçük oğlu), Cem Özeren (Tanju Tetik/Mustafa Kizir’in stajeri), Leyla Bilginel (Suzan Kızıltan/Celal Kızıltan’ın genç eşi), Cansın Özyosun (İdil Kızıltan/Savaş Kızıltan’ın eşi), Pelin Keskin (Sümbül /Piç Nazım’ın eski Türkiye 4. güzeli sevgilisi), Tamer Levent (Celal Kızıltan /Kızıltan imparatorluğunun lideri), Atsız Karaduman (Halil İbrahim Bozok/Kaportacı Hafız), Rıza Akın (Piç Nazım/Gayrimenkul kralı Nazım Soylu)


Kılıç Günü izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı