Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Fatmagül’ün Suçu Ne?
Fatmagül’ün Suçu Ne?
Fatmagül’ün Suçu Ne?


Tarih: 2010-09-19 TV : KANAL D Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


Kaçıranlar ekran başına! Fatmagül’ün Suçu Ne?
Kanal D’nin başrollerinde; Beren Saat ile Engin Akyürek’in oynadıkları, ilk bölümü Perşembe günü yayınlanan ve izlenme rekorları kıran yeni dizisi “Fatmagül’ün Suçu Ne?”nin birinci bölümü, kaçıranlar ve bir kez daha izlemek isteyenler için bu akşam yeniden ekrana geliyor.
Fatmagül, ağabeyi Rahmi ve yengesi Mukaddes’le birlikte, birbirinden güzel koylarının iç içe geçtiği bir sahil kasabasında yaşamaktadır. Yengesinin baskısı altında ezilen Fatmagül’ün en büyük yaşam umudu çocukluk aşkı, nişanlısı Mustafa’dır. Mustafa’nın kendi elleriyle inşa ettiği evleri biter bitmez evleneceklerdir. 
Kerim ise çocukluğundan beri onu büyüten Ebe Nine’yle birlikte aynı kasabada, demir ustası olarak yaşamaktadır. Hayatlarına İstanbul’da devam eden Selim, Erdoğan ve Vural, Selim’in kasabada yapılacak nişan töreni için birkaç günlüğüne kasabaya gelirler. Böylece Kerim de çocukluk arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelir. Bu sayede dört eski çocukluk arkadaşı için kasabada hareketli günler başlar.
Kasabanın en nüfuzlu ailesi olan Reşat Yaşaran için oğlu Selim’in nişanı, milletvekili dünürünü, kasabanın değerli sit alanlarıyla ilgili planlarına ikna etmesi adına büyük bir fırsat yaratır. Ancak bu konuda Reşat Yaşaran’ın karşısındaki en büyük engel Ebe Nine’dir.
Bununla birlikte Yaşaran Ailesi’nin fertleri arasındaki çekişmeler, üstü örtülmeye çalışılan gerilimi nişan öncesi gözler önüne serer. Nişana sayılı günler kala, her fırsatta eğlenmek için kendilerine fırsat yaratan Selim, Erdoğan ve Vural’ın rüzgarına Kerim de eşlik eder. Fatmagül’ün dört arkadaşla tesadüfen kesişen yolu, hayatının akışını da değiştirecek ateşin ilk kıvılcımını yakar.
Selim’in nişan töreni günü geldiğinde, Fatmagül yengesi Mukaddes’le birlikte hizmetli olarak çiftliğe gider ve kaderini baştan sona değiştirecek yüzlerle yeniden karşılaşır. Var gücüyle umutlarına doğru koşan Fatmagül’ü yolun sonunda bir uçurum beklemektedir.

Künye :

Yapım            : Ay Yapım
Yapımcı            : Kerem Çatay
İdari Yapımcı        : Mustafa Şen
Yönetmen            : Hilal Saral
Senaryo            : Ece Yörenç - Melek Gençoğlu
Sanat Yönetmeni        : Nilgün Nalçacı
Müzik                : Toygar Işıklı
Görüntü Yönetmeni    : Hüseyin Tunç
Oyuncular             : Beren Saat (Fatmagül), Engin Akyürek (Kerim), Sumru Yavrucuk (Ebe Nine), Musa Uzunlar (Reşat), Fırat Çelik (Mustafa), Murat Daltaban (Münir), Buğra Gülsoy (Vural), Kaan Taşaner (Erdoğan), Engin Öztürk (Selim),
Deniz Türkali (Perihan), Seda Güven (Meltem), Veda Yurtsever İpek (Ender), Esra Dermancıoğlu (Mukaddes), Bülent Seyran (Rahmi), Aziz Sarvan (Turaner), Mehmet Uslu (Rıfat)


Fatmagül’ün Suçu Ne? izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı