Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Öyle Bir Geçer Zaman ki
Öyle Bir Geçer Zaman ki
Öyle Bir Geçer Zaman ki


Tarih: 2010-09-18 TV : KANAL D Saat: 00:30 Tür:Yerli Dizi


Kaçıranlar ekran başına! “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”
Kanal D’nin, büyük beğeni gören yeni dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”nin, Salı akşamı yayınlanan 1. bölümü, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bu gece yeniden ekrana geliyor.
Uzun yol kaptanı Ali nihayet evine döner. Herkes evin reisini büyük bir heyecan içinde beklerken, Akarsu Ailesi’nin hayatı bu dönüş ile birlikte bir anda değişir.Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
Yıl 1967. Ali Akarsu uzun yol gemilerinde ikinci kaptanlık yapmaktadır ve zamanın çoğunu ailesinden uzaklarda gemilerde geçirmektedir. Ailenin reisi geçim derdi için okyanus ötelerinde giderken, aileyi bir arada tutan dört çocuğuna hem annelik hem de babalık yapan ise eşi Cemile’dir. Uzun bir seferin ardından Ali evine dönmektedir. Evin ahalisi, özellikle de Cemile tatlı bir telaş içindedir. Mete, Berrin Aylin ama en çok da dört çocuğun en küçüğü olan Osman babasının dönüşünü pencerede beklemektedir. Ali her ne kadar ailesine kavuştuğu için mutlu görünse de halinde bir gariplik vardır. Üstelik daha ilk günden Mete’nin okuldaki haytalıkları ortaya çıkınca Ali, sinirlerine hakim olamaz. Evde büyük bir tartışma patlak verir. Ali’nin kızı Berrin ile de aralarında aşamadığı bir soğukluk vardır.
Ancak Akarsu Ailesi’nin hayatı Cemile’nin kocasının ceketinde bulduğu mektup ile tamamen değişecektir.
60’lı yılların sonuna 1967 yılına geri dönüyoruz. O dönemin siyasi, ekonomik, ve sosyal öğeleri ile harmanlanan hikayede hem Akarsu ailesinin hayatına misafir olacaksınız, hem de onlarla birlikte acı - tatlı nostaljik bir yolculuğa çıkacaksınız.  “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” bu akşam ilk bölümü ile Kanal D’de.

Künye :

Yapım                : D Yapım
Koordinatör                           : Lale Eren
Yönetmen                : Zeynep Günay Tan
Öykü ve Senaryo            : Coşkun Irmak
Proje Tasarım            : Vural Yaşaroğlu  
Öykü Geliştirme ve Tretman    : Gülizar Irmak
Uygulayıcı Yapımcı        : Cengiz Deveci 
Görüntü Yönetmeni        : Sedat Yücel
İkinci Yönetmen            : Deniz Koloş
Sanat Yönetmeni            : Murat Güney
Sanat Yönetmeni            : İsmail Durmaz
Müzik                    : Nail Yurtsever
Tarih Danışmanı            : Asaf Güven Aksel
Oyuncular                 : Ali; Erkan Petekkaya, Cemile; Ayça Bingöl, Carolin; Wilma Elles, Berrin; Yıldız Çağrı Atiksoy, Mete; Aras Bulut İynemli, Aylin; Farah Zeynep Abdullah, Osman; Emir Berke Zincidi, Hasefe; Meral Çetinkaya, Soner; Mete Horozoğlu, Balıkçı; Orhan Alkaya, Kemal; Mehmet Gürhan, Neriman; Zeyno Eracar, Mesude; Nilperi Şahinkaya, Ayten; Dila Akbaş, Ahmet; Tolga Güleç, Hakan; Salih Bademci, Kürşat; Ferit Kaya, Meral; Simay Küçük, Necati; Sercan Badur, İnci; Yeliz Kuvancı, Amina;Şenay Aydın


Öyle Bir Geçer Zaman ki izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı