Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Patito Feo
Patito Feo
Patito Feo


Tarih: 2010-09-18 TV : ATV Saat: 08:30 Tür:Yabancı Dizi


“EN GÜZEL HİKAYE…”
Güney Amerika, İspanya, İtalya sonra da Portekiz’i kasıp kavuran gençlik dizisi “PATİTO FEO” atv’de!
PATİTO FEO
57. Bölüm Özeti:
Leandro’nun babası olduğuna bir türlü inanamayan Patito, bunun da Antonella’nın zalim oyunlarından biri olduğunu düşünür. Diğer yandan Leandro, Blanca’nın beklediği bebekle ilgili hislerini, Carmen’le paylaşır. Çünkü hep, Carmen’den olacak bir çocuğun hayalini kurmuştur ve geldikleri bu durum genç adamı çok üzmektedir. Patito, duyduklarını Leandro ile paylaşınca işler daha da karışır. Çünkü Leandro yaptırdığı DNA testinin sonucundan emindir. Okulda ise Chico, inanılmaz bir olaya şahit olur ve bu olay Emilia’nın kovulmasını sonsuza dek önleyecektir.
58. Bölüm Özeti:
Leandro’nun DNA testini kendisinden habersiz yaptırmış olması, Carmen’i çok sinirlendirir. Bunun için onu asla affetmeyeceğini söyler. Öte yandan Blanca endişelerini Antonella ile paylaşır, Leandro’nun, Patito’nun babası olduğunu öğrenmesi hepsinin zararınadır. Antonella tabii ki kendi çıkarlarını göz ardı edemez ve yine bir oyun oynar. Ama Leandro, bebeğe rağmen Blanca ile evlenmeyi düşünmemektedir, onun başka planları vardır... Okulda ise Ines ve German arasındaki yakınlaşmanın etkileri sürmektedir. Ines bunun yanlış olduğunun farkındadır ama duygularına söz geçirmesi gerektiğini düşünmektedir.

Künye :

Yapım Yılı        : 2007
Yönetmen        : Jorge Montero
Senaryo        : Marcela Citterio, Mario Schajiris
Türü            : Gençlik / Dram / Komedi
Oyuncular        : Laura Natalia Esquivel (Patito), Juan Darthes (Leandro), Griselda Siciliani (Carmen), Gloria Carra (Blanca), Brenda Asnicar (Antonella), Gaston Soffritti (Matias), Thelma Fardin (Josefina), Maria Sol Berecoechea (Sol)


Patito Feo izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı