Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk Bir Hayal
Aşk Bir Hayal
Aşk Bir Hayal


Tarih: 2010-09-19 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Doğudan batıya, engellerin inadına aşıldığı, bir aşk hikayesi!
MİRAN VE NEVİN BİRARAYA GELİYOR!
AŞK BİR HAYAL (Yeni Bölüm)
Başrollerini Nehir Erdoğan, Orhan Kılıç ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı “Aşk Bir Hayal” yeni bölümü ile 19 Eylül Pazar günü saat 20.00’de ATV’de!...
40. Bölüm:
Yıllar sonra Şirin bebeğin hayatlarına girişiyle yeniden mutluluğu yakalamaya çalışan Asmin ve Altay güzel günlerin keyfini çıkartmaktadır. Altay’ın yardımcısı Ayfer’in güzelliği ve Altay’a olan düşkünlüğü küçük kıskançlıklara neden olsa da! Gazetecilerin Altay’ı sürekli takip etmeleri her anını kaydetmelerinden kimi zaman yanlış anlaşılmalara neden olucak görüntüler çıkmaktadır. İşte gazetelere yansıyan böyle bir görüntü Asmin’i çileden çıkarır ve soluğu Mardin de alır. Sonunda kazanan aşk olur ve iki sevgili barışır.
Öte yandan Miran Yunanistan’dan Asmin ve Altay’ın hayatındaki tüm gelişmeleri takip etmekte yıllardır süren kini azalmadan daha da büyümektedir. Bunca yıl geçmesine rağmen Miran’ın Asmin’e olan takıntısının geçmemesi Fatma’nın sinirlerini iyice bozmuştur. Miran’la ilgili herşeye şüpheyle yaklaşmaktadır. Nevin ve Miran’ın Simi adasındaki buluşmalarından sürpriz bir aşk doğar. Cezaevinden çıktıktan sonra daha da takıntılı ve tutkulu olan Nevin içindeki karmaşık duyguları bu kez de aşk adı altında Miran’a yönlendirir.  Diğer tarafta Atıf zor günler geçirmektedir. Şirket mali açıdan zor durumdadır. Nevin bunu öğrenince Miran’dan yardım ister. Miran dört koldan intikam düşüncesiyle Altay’ın da hala ortaklığı bulunan şirketin hisselerini satın alır.
Asmin ve Altay herşeye rağmen acılarını sarıp sarmalayıp hayata tutunmaya çalışırken Miran ve Nevin’in işbirliği yine kara günlerin habercisidir.

Künye :

Yapım        : Erler Film
Yapımcı        : Türker İnanoğlu
Yönetmen        : Metin Balekoğlu
Senaryo        : Mahinur Ergun
Oyuncular        : Nehir Erdoğan (Asmin), Orhan Kılıç (Miran Ağa), Emre Kızılırmak (Altay), İpek Özkök (Nevin), Murat Ergun (Gabriel), Nazan Diper (Dildar), İrem Sultan Cengiz (Güle), Mazlum Kiper (Atıf), Ayşen İnci (Nevin Anne), Kadir Turan (Abdo), Ali İpin (Baran), Müje Uzman (Ayfer), Berke Özcan(Memo/Küçük Altay), Ataberk Mutlu (Reşat), Efe Kılıç (Umut)


Aşk Bir Hayal izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı