Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Patito Feo
Patito Feo
Patito Feo


Tarih: 2010-09-19 TV : ATV Saat: 08:25 Tür:Yabancı Dizi


“EN GÜZEL HİKAYE…”
Güney Amerika, İspanya, İtalya sonra da Portekiz’i kasıp kavuran gençlik dizisi “PATİTO FEO” atv’de!
PATİTO FEO
59. Bölüm Özeti:
Leandro, Patito’nun umutlanmasını önlemek için ona, yaptırdığı DNA testini ve sonucunu anlatır. Ama ne olursa olsun, küçük kız bir şeyi unutmamalıdır: Babası olsun ya da olmasın, onu daima kendi kızıymış gibi sevecektir. Bu arada müzik şirketinde işler hızlanmaya başlamıştır. Pedro önce Antonella’nın ardından da Patito’nun albümünü yapacağını herkese bildirir. Bu durum elbette ki Antonella’nın canını çok sıkmıştır ve Patito’nun albümünü önleme çalışmalarına vakit kaybetmeden başlar. Matias ise, ne yaparsa yapsın Antonella’yı unutamamıştır. Antonella’nın da ilişkisinin bitmesi, umutlarının yeşermesine sebep olur.
60. Bölüm Özeti:
Leandro’ya annesi ve hamileliği hakkındaki tüm gerçekleri anlatan Facundo, Blanca’nın karşı hamlesi ile karşılaşır. Blanca, Leandro’ya, oğlunun hamileliği sebebiyle korktuğunu ve belki biraz da kıskandığını, ondan böyle hikayeler uydurduğunu anlatır. Ines ise Emilia’nın kendisini affetmesi için her yolu dener. En sonunda da buna kendisini German’ın zorladığını söyler. Ama Emilia’dan beklediği tepkiyi bir türlü alamaz. Antonella’nın görünüşü ile ilgili kendisine söylediklerini unutamayan Patito, annesi ile alışverişe çıkar. Döndüğünde tüm arkadaşları çok şaşırır. Çünkü Patito tam olarak Antonella gibi giyinmiştir. Bundan sonra meydanı ona bırakmayacaktır, Antonella ile her yönde savaşmaya karar vermiştir...

Künye :

Yapım Yılı        : 2007
Yönetmen        : Jorge Montero
Senaryo        : Marcela Citterio, Mario Schajiris
Türü            : Gençlik / Dram / Komedi
Oyuncular        : Laura Natalia Esquivel (Patito), Juan Darthes (Leandro), Griselda Siciliani (Carmen), Gloria Carra (Blanca), Brenda Asnicar (Antonella), Gaston Soffritti (Matias), Thelma Fardin (Josefina), Maria Sol Berecoechea (Sol)


Patito Feo izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı