Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Spartacus
Spartacus
Spartacus


Tarih: 2010-09-21 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


SPARTAKÜS’ün başkaldırısına hazırlanın! Kamera Arkasında neler yaşandı? Gladyator Kampı’nda yaşananlar
21 Eylül Salı Akşam 8’de
Tarihin yazdığı en ünlü isyancı Spartaküs’ün öyküsü şimdiye kadar televizyonlarda hiç kullanılmamış görsel efektlerle hazırlanan yeni dizi Spartacus: BLOOD AND SAND ile CNBC-e ekranında izleyici ile buluştu. Peki kamera arkasında neler yaşandı?
Gladyator Kampında soluksuz çalışma
Yaşadığı yerden, sevdiği kadından zorla koparılan bir adamın, arenalarda küllerinden yeniden doğuşunu anlatan dizinin hazırlık aşaması oyuncular için oldukça zorlu geçti. Yirmi günlük yoğun bir çalışma kampına giren oyuncular fitness, cardio, gym, yoga, koşu olmak üzere her gün 4 saat sayısız egzersiz programında ter attılar. Vücutlarının ideal birer gladyatör formuna gelmesi için yirmi gün boyunca çok sıkı diyet yapmak zorunda kaldılar.
Kılıç kuşandılar, gladyatör gibi dövüştüler
Arena efsaneler kanla yazılır! Gerçekçi dövüş sahneleri için oyuncular özel eğitmenlerden dövüş teknikleri öğrendiler. Çekim esnasında oyuncuların hız kazanmasını sağlayan dövüş teknikleri öğrenim süreci oyuncuların zaman zaman ufak yaralanmalarına da neden oldu.
Tüm ekiple yapılan söyleşiler, Gladyator Kampı’ndan görüntüler ve çekim tekniklerine dair notlar 21 Eylül Salı akşamı saat 8’de Kamera Arkası’nda. Ardından kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 1.bölüm ekrana gelecek. 

Künye :

Spartacus izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı