Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İşgal
İşgal
İşgal


Tarih: 2010-09-21 TV : KANAL7 Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


İ “İŞGAL”
cenin katliamına dikkat çeken işgal dizisi yeni bölümüyle ekrana geliyor
İslam Dünyası’nın bağrında yanan ateş… Dünya sisteminde adaletsizlik hissine yol açan büyük trajedi… Yerleşimler, işgaller, katliamlar… Filistin meselesine içerden bir bakış… İki Emmy ödüllü büyük yapım İŞGAL yeni bölümüyle 7 ekranlarında… Ortadoğu’da yanan ateşe; Filistin konusuna dikkat çeken ödüllü dizi İşgal ilk bölümünden itibaren her Salı 21:00’de Kanal 7’de…İşgal 3 ve 4. bölümleriyle Salı akşamı Kanal 7’de…
Emmy ödüllü, Ürdün yapımı İşgal isimli dizide, İsrail’in 2002 yılında Filistin’de gerçekleştirdiği Cenin Kampı işgaline ve yaşananlara dair dramatik olaylar anlatılıyor. Dev yapım İşgal her Salı 21:00’de Kanal 7’de.
3. ve 4. Bölüm Özet:  Yayil ve Meryem evlerine dönerler. Arapların bir Yahudi rehineyi serbest bırakabileceğine inanmayan İsrailli askerler Yayil’e baskı yaparlar. Mustafa’ların yerini söylemesi için sürekli sorgularlar. Ramallah’ta yeni bir saldırı olmuş hastaneler yaralılarla dolmuştur. İsrail askerleri bu sefer hastaneyi basıp yaralıları dahi tutuklarlar. Cenin’de büyük hareketlilik olduğu mülteci kampına saldırı için yığınak yapıldığı söylentisi dolaşmaya başlar. Hanen hastanede yaralılarla uğraşırken babasının tutuklandığını öğrenir. İsrailliler asıl Hanen’in kırsaldaki kardeşi Mustafa’nın peşindedir. Hem Hanen’e hem de babasına baskı yaparak Mustafa’ya ulaşmaya çalışırlar. Yayil’in aklı Mustafa’da kalmıştır. İrtibatı kesmemek için O’nunla haberleşmenin yollarını arar.

Künye :

Orijinal Adı                : AL-EJTEAH ‘’The Invasion’’
Türkçe Adı                : İŞGAL
Yönetmen                 : Shawqi Al-Majedi
Senaryo                    : Reyad Saif
Oyuncular                : Abbas Al-Nori, Saba Mubarak, Münzir Riyahana, Nadir Umran, İyad Nassar
Yapım Yılı                 : 2008
Ülke                           : ÜRDÜN
Ödüller                      : 2 Emmy Ödülü


İşgal izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı