Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Öyle Bir Geçer Zaman ki
Öyle Bir Geçer Zaman ki
Öyle Bir Geçer Zaman ki


Tarih: 2010-09-21 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Ali ile Cemile arasında Carolin kavgası
Kanal D’nin ilk bölümü geçtiğimiz hafta ekrana gelen izleyicilerden tam not alan, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizisi, bu akşam da temposu yüksek, duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor.
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın yaptığı, senaryosunu Coşkun Irmak’ın yazdığı, başrollerini;  Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Yıldız Çağrı Atiksoy, Farah Zeynep Abdullah, Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Mehmet Sezai Gürhan, Nilperi Şahinkaya, Meral Çetinkaya, Şenay Aydın, Dila Akbaş,  Ferit Kaya, Mete Horozoğlu, Wilma Elles, Yeliz Kuvancı, Zeyno Eracar Okdemir ve Salih Bademci’nin paylaşlaştıkları “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” bu akşam 2. ve yeni bölümü ile ekrana geliyor.
Ali ile Cemile arasında Carolin krizi sonunda patlak verir.
Cemile, yuvasını korumak için kayınvalidesi ile birlikte harekete geçer. Ancak Carolin’in de Ali’den vazgeçmeye niyeti yoktur.
Cemile, sonunda dayanamaz ve Ali’ye Carolin’i sorar. Ali, önce inkâr etmeye kalkışsa da, gerçeği itiraf etmek zorunda kalır. Karı - koca arasında patlak veren bu kavgaya çocuklar da istemeden kulak misafiri olur. Cemile, kocasına resti çeker. Köşeye sıkışan Ali, çareyi gemiye sığınmakta bulur. Eve gelmez, arıza yaptığı için seferi geciken gemisinde kalmaya başlar. Sinirlerine hakim olamayan Ali, telefonda Carolin ile de tartışır. Karısı ile sevgilisi arasında kalan kaptan, bir türlü ne yapacağına karar veremez. Okulda da sular durulmaz. Berrin, Ahmet’i polis baskınından kurtarmak için onun dağıttığı bildirileri kendi çantasında saklar. Bu kez de o tehlikededir. Aylin ise sınıf arkadaşına uyarak okuldan kaçar ve bir partiye gider. Ali’nin yabancı bir kadın ile yasak aşk yaşadığı abisi ve yengesinin de kulağına gider. İkili bu fırsatı kaçırmaz. İğneli ve kinayeli laflarla bozulan huzuru iyice kaçırırlar.  Devreye Hasefe Ana girer. Ali evine döner ve bütün aile Cemile’lerdeki yemekte biraraya gelir. Ancak onları bir sürpriz beklemektedir.

Künye :

Yapım                : D Yapım
Koordinatör                           : Lale Eren
Yönetmen                : Zeynep Günay Tan
Öykü ve Senaryo            : Coşkun Irmak
Proje Tasarım            : Vural Yaşaroğlu  
Öykü Geliştirme ve Tretman    : Gülizar Irmak
Uygulayıcı Yapımcı        : Cengiz Deveci 
Görüntü Yönetmeni        : Sedat Yücel
İkinci Yönetmen            : Deniz Koloş
Sanat Yönetmeni            : Murat Güney
Sanat Yönetmeni            : İsmail Durmaz
Müzik                    : Nail Yurtsever
Tarih Danışmanı            : Asaf Güven Aksel
Oyuncular                 : Ali; Erkan Petekkaya, Cemile; Ayça Bingöl, Carolin; Wilma Elles, Berrin; Yıldız Çağrı Atiksoy, Mete; Aras Bulut İynemli, Aylin; Farah Zeynep Abdullah, Osman; Emir Berke Zincidi, Hasefe; Meral Çetinkaya, Soner; Mete Horozoğlu, Balıkçı; Orhan Alkaya, Kemal; Mehmet Gürhan, Neriman; Zeyno Eracar, Mesude; Nilperi Şahinkaya, Ayten; Dila Akbaş, Ahmet; Tolga Güleç, Hakan; Salih Bademci, Kürşat; Ferit Kaya, Meral; Simay Küçük, Necati; Sercan Badur, İnci; Yeliz Kuvancı, Amina;Şenay Aydın


Öyle Bir Geçer Zaman ki izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı