Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Tebeşir Tivi
Tebeşir Tivi
Tebeşir Tivi


Tarih: 2007-04-28 TV : TV8 Saat: 09:15 Tür:Diğer


Tebeşir Tivi

Cumartesi 09:15

Çocuklar müjde... tv8, 23 Nisan arefesinde televizyonların en iddialı çocuk programını sizlerle buluşturuyor: "Tebeşir TİVİ"...
Yapımcılığını Cem Semercioğlu ve Behzat Taş'ın üstlendiği programın sunuculuğunu genç ve yetenekli oyuncu Neşe Sayles,animasyonları Berkin Atayman, seslendirmeleri ise Tomris Sakman yapacak.

Zaman Tüneli bölümüyle miniklerin ilgi odağı olacak program, Behzat Taş tarafından kaleme alınan ve çizilen "Anadolu'nun Eski Sakinleri" köşesiyle de bir ilke imza atacak.... Bu bölümde, tarih kitaplarının çizgi kahramanları, animasyon olarak ilk kez televizyon ekranlarına yansıyacak.

Programın 28 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak "Karikatür Çizelim" bölümünde ünlü karikatürist Sönmez Karakurt'un "hayali araba" fantastik çizimleri, Behzat Taş ve Berkin Atayman tarafından hazırlanan animasyon çizim "Anadolu'nun Eski Sakinleri"nde ise Hititler tanıtılıyor.

Çocuklar tarafından beğeniyle izlenen "Selena" dizisi oyuncularıyla yapılan röportajların yer alacağı programın "Patlamış Mısır" bölümünde "4.Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali'nden filmler, "Sörf Yapalım" da ise dünyayı kasıp kavuran motosiklet oyunu "Motor Storm" ve dünyaca ünlü kaykaycı "Tony Hawks"ın nefes kesen gösterileri ekrana geliyor. Tebeşir TiVi'nin bu haftaki "Kitaplık" bölümünde ise ödüllü çocuk edebiyatı yazarı Ayla Çınaroğlu'nun eserleri tanıtılıyor. 
 

SUNAN : Neşe Sayles

 

Cumartesi 09:15

Künye :
Neþe Sayles

Tebeşir Tivi izle -> TV8 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı