Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yayaşayan ekonomi
Yayaşayan ekonomi
Yayaşayan ekonomi


Tarih: 2007-04-28 TV : KANAL7 Saat: 13:30 Tür:Yaşam


Yayaşayan ekonomi 

Cumartesi 13:30
 
   
Yaşayan Ekonomi, kaliteyi ve üretimi öncelikli ilke edinenlerle izleyicileri tanıştırıyor.

Ünal Tanık'ın hazırlayıp sunduğu Yaşayan Ekonomi'de bu hafta, Trans Anadolu Petrol Boru Hattı'nın temel atma töreni, bankacılıkta e-imza dönemi, KOBİ'leri teknolojiyle buluşturacak proje, engelli küçüklerin 23 Nisan eğlencesi, bulgurun insanlık tarihindeki yeri, plazma tv'li banyolar ve ekonomiden haberler ekrana gelecek.

Türkiye, enerji üssü olma yolunda çok önemli bir adım daha attı. Orta Asya, Kafkaslar ve Rusya'dan Karadeniz'e gelecek petrol, boğazlar yerine boru hattı ile Akdeniz'e taşınacak. Samsun'u Adana Ceyhan'a bağlayacak Trans Anadolu Petrol Boru Hattı'nın temel atma töreninden ayrıntılar Yaşayan Ekonomi'de.

Bankacılık sektörü, e-imza dönemini resmen başlattı. Bugüne kadar ıslak imza gerektiren birçok işlem artık e-imza ile yapılabilecek. İş Bankası'nın hayata geçirdiği, dünyada da bir ilk olan uygulamanın ayrıntıları Yaşayan Ekonomi'de.

İTO ve KOSGEB işbirliği ile KOBİ'ler teknolojiyi daha yoğun kullanacak. Bu konuda yapılan çalışmalar Yaşayan Ekonomi'de.

Türkiye Engelliler Federasyonu ve Seyidoğlu Helva Reçel, 23 Nisan'da engelli çocuklar için bir organizasyon düzenledi. İstanbul'un çeşitli semtlerinden 70 engelli küçük Seyidoğlu Sefaköy şubesinde buluştu. Çocukların unutamayacakları anlarına Yaşayan Ekonomi de şahitlik etti.

İnsanlık tarihinin en eski gıda maddelerinden sağlık kaynağı bulgur. Karaman'da bulgur üretimini endüstriye dönüştüren Duru Bulgur'un çalışmaları ve bulgurun faydaları Yaşayan Ekonomi'de.

Ayrıca programda, plazmalı banyoların sergilendiği banyo fuarı, ev aletleri fuarı, Volkswagen'in Crafter Volt'u ve ekonomideki gelişmeler ekrana gelecek.

*****

Para piyasalarının yanı sıra reel sektörde de yaşanan yenilikler ve sıcak gelişmeler ekranlara geliyor. Yeni yatırımlar, fuarlar, açılışlar, ürünler, hizmetler, ortaklıklar ve reklamlar Yaşayan Ekonomi'de.

İş dünyasında yeni girişimleri, yeni iş fikirlerini ekranlara taşıyan Yaşayan Ekonomi ayrıca, ekonomide hafta içinde yaşanan gelişmeleri tüm ayrıntılarıyla ekrana taşıyor. 

Künye :

Yayaşayan ekonomi izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı