Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Fırtına / yeni bölüm
Fırtına / yeni bölüm
Fırtına / yeni bölüm


Tarih: 2007-04-28 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Fırtına / yeni bölüm

41. yeni bölüm

20:00 kanal d ekranlarında

Ali ile Zeynep'in arası açılıyor

Ali, Zeynep'in hamile olmadığını öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşar.  Zeynep'e çok kırgındır. Kendisini işine verip, olanları unutmaya çalışır. Oldukça üzgün olan Zeynep ise Ali'nin gönlünü almaya çalışır. Ancak iki aşığın arası açılmaya başlamıştır.
Öte yandan Fevzi, Emine'nin hem işte hem evde uyguladığı baskılara dayanamaz ve istifa eder. Ortağı Hasan ise, kadınlara karşı ilgisini yeniden kazanınca Sakine'den uzaklaşır. Hal böyle olunca iki kafadar eski günlerdeki gibi yeni maceralara atılırlar.
Tamara ise Ziya'nın malum sorununa çare aramaya başlar. Tabi bunun için Ziya'ya bir kız arkadaş bulmaları gerekecektir. Gece birlikte bara giderler. Ancak Ziya'nın yerine Tamara'nın taliplisi çıkınca ortalık karışır.
Tüm bunlar olurken  Zeynep işsizlikten şikayet eder. Çalışmak istemektedir. Ancak Ali, çalışmasını istemez. Buna karşılık Zeynep türlü oyunlarla Ali'nin fikrini değiştirmeye çalışır. Birbirleriyle didişmeye başlayan Ali ve Zeynep, kendilerini bekleyen sürprizden habersizdirler.

Künye :

Fırtına / yeni bölüm izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı