Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Geniş Aile
Geniş Aile
Geniş Aile


Tarih: 2010-10-14 TV : STAR TV Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


“GENİŞ AİLE”
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı senaryosunu Cüneyt İnay’in yazdığı  başrollerini Ufuk Özkan, Rojda Demirer, Rasim Öztekin, Mine Teber, Fırat Tanış, İlker Ayrık ,Bihter Dinçel, Yeşim Ceren Bozoğlu, Bülent Çolak,Mustafa Uzunyılmaz, Bora Akkaş, Ahmet Sarsılmaz, Betül Arım,Tolga Canbeyli, Gizem Akman,Deniz Kazdal, Melis Babadağ, Ali Tutal, Sevim Gelenbe, Yakup Yavru  ve Tanju Tuncel’in paylaştığı Geniş Aile 58.bölüm tekrarı Star TV’de.
GENİŞ AİLE’DE AŞK TRAFİĞİ KIZIŞIYOR...
ZEYNEP, GİTTİKÇE CEVAHİR İLE YAKINLAŞIRKEN KOYU BİLAL’DE ZEYNEP’E ÂŞIK OLMAKTADIR.
Kuddusi’ye babası Nadir’den yüklü bir miktarda sürpriz bir para gelir. Paraları gören Cevahir, yine rahat durmaz içi yüzlük dolu zarfın peşine düşer. Borsada brokerlık yapan çocukluk arkadaşına uyar ve babasından gizli parayı borsaya yatırır, üstelik Zeynep’ de ona suç ortaklığı yapar. Paraları alırken onu yakaladığı halde kimseye haber vermez. Cevahir güzel sözler ve tatlı dili ile hemen onu kandırmayı başarır. Zeynep bile kendindeki bu değişime ve Cevahir’e hissettiklerine şaşırır. Kuddusi ise babasından gelen para ile kuruyemiş dükkanını tekrar açmak için harekete geçer. Fakat son dakika gelişmesi ile Cevahir’in aldığı hisseler borsada düşer parayı kaybeder. Koyu Bilal ise giderek hoşlanmaya başladığı Zeynep’in kendi beyaz eşya dükkanında çalışmasını sağlar. Zekai’nin ise Hulki ile başı  derttedir. İntikam sırası aşk mektuplarını Zekai’nin yazdığını öğrenen Hulki’dedir. Kuddusi sonunda Cevahir’in paraları borsada kaybettiğini öğrenir Ama bir mucize sayesinde Cevahir yine dört ayak üzerine düşmeyi başarır. Kuruyemiş dükkanı açmaktan vazgeçen Kuddusi’nin yeni kararı ise ailede şok etkisi yaratır.

Künye :

Yapım                : D Productions
Dramalar Koordinatörü    : Lale Eren
Yönetmen            : Ömer Uğur
Senaryo            : Cüneyt İnay
Müzik                : Cem Erman               
Oyuncular            : Cevahir(Ufuk Özkan), Zeynep(Rojda Demirer), Kuddusi(Rasim Öztekin), Muazzez(Mine Teber), Koyu Bilal(Fırat Tanış), Mürsel(İlker Ayrık), Nazan(Bihter Dinçel), Devir (Mustafa Uzunyılmaz), Zekai (Bora Akkaş), Sevim (Yeşim Ceren Bozoğlu), Pırıl(Gizem Akman), Ulvi(Bülent Çolak), Müfit(Ahmet Sarsılmaz), Kütük(Tolga Canbeyli), Nevriye  (Betül Arım )  ve Hafize(Tanju Tuncel)


Geniş Aile izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı