Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Geniş Aile
Geniş Aile
Geniş Aile


Tarih: 2010-10-15 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“GENİŞ AİLE YENİ KANALINA YERLEŞİYOR”
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı senaryosunu Cüneyt İnay’in yazdığı  başrollerini Ufuk Özkan, Rojda Demirer, Rasim Öztekin, Mine Teber, Fırat Tanış, İlker Ayrık ,Bihter Dinçel, Yeşim Ceren Bozoğlu, Bülent Çolak,Mustafa Uzunyılmaz, Bora Akkaş, Ahmet Sarsılmaz, Betül Arım,Tolga Canbeyli, Gizem Akman,Deniz Kazdal, Melis Babadağ, Ali Tutal, Sevim Gelenbe, Yakup Yavru  ve Tanju Tuncel’in paylaştığı Geniş Aile her Cuma Star TV’de ekranlara gelecek.
59.bölüm:
ZEYNEP’İN ABİSİ HABERSİZ HAPİSHANE’DEN ÇIKAR VE BASKINA GELİR...
CEVAHİR, KOYU BİLAL VE KENDİ HAYATINI KURTARMAK İÇİN ZEYNEP İLE EVLİ NUMARASI YAPARLAR...
Zeynep’in abisi Katip bir şekilde hapishane’den erken çıkmanın yolunu bulur ve Koyu Bilal’in karşısına dikilerek sürpriz yapar. Zeynep’in Cevahir’lerde kaldığını saklayan Koyu Bilal bu ani geliş karşısında yıkılır, çaresiz Katip’i Cevahir’lere götürür. Zeynep ile Cevahir yanlış yorumlanacak bir durumda yakalanırlar. Hayatlarını kurtarmak için üçü de Katip’e yalan söylerler. Zeynep, Cevahir ile evlendiğini açıklar... Ancak Katip’den kurtuluş o kadar da kolay değildir. Okulda da durumlar karışıktır. Hulki’yi Zekai’nin elinden ve disipline gitmekten kurtarmak için Pırıl ve Şevval imza kampanyası başlatır. Nazan ile baş başa kalmanın hayalleri kuran Mürsel ise ev sahibinin kumpası yüzünden hem evden hem de ödediği kaporadan olur.

Künye :

Yapım                : D Productions
Dramalar Koordinatörü    : Lale Eren
Yönetmen            : Ömer Uğur
Senaryo            : Cüneyt İnay
Müzik                : Cem Erman               
Oyuncular            : Cevahir(Ufuk Özkan), Zeynep(Rojda Demirer), Kuddusi(Rasim Öztekin), Muazzez(Mine Teber), Koyu Bilal(Fırat Tanış), Mürsel(İlker Ayrık), Nazan(Bihter Dinçel), Devir (Mustafa Uzunyılmaz), Zekai (Bora Akkaş), Sevim (Yeşim Ceren Bozoğlu), Pırıl(Gizem Akman), Ulvi(Bülent Çolak), Müfit(Ahmet Sarsılmaz), Kütük(Tolga Canbeyli), Nevriye  (Betül Arım )  ve Hafize(Tanju Tuncel)


Geniş Aile izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı