Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Başkent Kulisi
Başkent Kulisi
Başkent Kulisi


Tarih: 2010-11-14 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


İÇİŞžLERİ BAKANI BEޞİR ATALAY’DAN SON GÜNLERDE YAޞANAN GELİŞžMELERLE İLGİLİ ÇARPICI AÇIKLAMALAR BAޞKENT KULİSİ ÖZEL’DE

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi Özel, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla ekranlarınıza geliyor. İçişleri Bakanı Beşir Atalay bu hafta Mehmet Acet’in konuğu oluyor. Atalay, Irak’taki yeni hükümet, demokratik açılım süreci, terör konusu, eylemsizlik kararı, PKK’nın silahsızlandırılması ve siyaset gündemindeki son gelişmeleri Başkent Kulisi Özel’de değerlendiriyor.

Türkiye’nin siyaset gündemini tutan Başkent Kulisi Özel Pazar gecesi zengin içeriğiyle ekranlara geliyor. Hafta boyunca ekranlara gelen en sıcak, en çok konuşulan konular Başkent Kulisi Özel’de derinlemesine bir analizle aydınlatılıyor. Bu hafta İçişleri Bakanı Beşir Atalay Başkent Kulisi Özel’de... İçişleri Bakanı Beşir Atalay’ın katılacağı programda Irak’taki yeni hükümet, demokratik açılım süreci, terör olayları, eylemsizlik kararı, PKK’nın silahsızlandırılması ve son gelişmelerle ilgili tüm ayrıntılar değerlendiriliyor. Irak’ta kurulan yeni hükümet Türkiye’yi hangi bakımdan ilgilendiriyor? Kurulan yeni hükümette Türkiye’nin etkisi nedir? Yeni hükümetten Türkiye memnun mu? Demokratik açılımda hangi aşamaya gelindi? Terör ve Kürt sorunu &cc
edil;özülüyor mu? PKK’nın silah bırakması sağlanabilecek mi? PKK’nın eylemsizlik kararı ne anlama geliyor? Kürt sorunu, PKK ve demokratik açılım sürecinde seçime kadar yeni gelişmeler sağlanacak mı? gibi sorular Mehmet Acet’le Başkent Kulisi Özel’de cevap buluyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet soruyor, İçişleri Bakanı Beşir Atalay Başkent Kulisi Özel’de cevap veriyor.


Künye :

Başkent Kulisi izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı