Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Serdem’in Mutfağı
Serdem’in Mutfağı
Serdem’in Mutfağı


Tarih: 2010-12-05 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


AKUPUNKTUR İLE İLGİLİ MERAK EDİLEN SORULAR SERDEM’İN MUTFAОI’NDA CEVAP BULUYOR

Serdem Coşkun’un sunduğu Serdem’in Mutfağı birbirinden değerli konukları stüdyoda ağırlamaya, birbirinden güzel yemek tariflerini izleyenlerle buluşturmaya devam ediyor… 5 Aralık Pazar günü saat 13.30’da yayınlanacak olan programa Akupunktur Uzmanı Dr. Murat Topoğlu ve Aktar Hüseyin Ermiş konuk oluyor. Programda Aşçı Burhan Türkoğlu ise sütlü Naciye ve köbete yapımıyla izleyicilerle birlikte oluyor.

Serdem’in Mutfağı’nda her hafta sağlıklı yaşama dair uzman görüşleri ve güzel yemek yapmanın sırları paylaşılıyor. Serdem Coşkun’un sunduğu Serdem’in Mutfağı’nda bir yandan lezzetli yemekler yapılırken bir yandan uzman konuklarla bilgilendirici söyleşiler yapılıyor. Serdem’in Mutfağı’nda her hafta sonu pratik tarifler, sıra dışı lezzetler izleyenlerle paylaşılıyor. Canlı yayında leziz yemekler hazırlanırken bir yandan da konuklarla tadına doyulmaz sohbetler yapılıyor. Bugünkü programda Akupunktur Uzmanı Dr. Murat Topoğlu akupunktur ile ilgili akıllara takılan soruları cevaplıyor. Aktar Hüseyin Ermiş ise her zaman olduğu gibi vermiş olduğu bitkisel tarifler ile ilgili akıllara takılan sorulara cevap veriyor ve hastalıklar için yaptığı bitkisel kürlerle ekrana geliyor. Programda ayrıca Aşçı Burhan Türkoğlu da sütl&uu
ml; Naciye ve köbete tarifiyle, birbirinden leziz yemekleriyle lezzetli yemek yapmanın sırlarını izleyicilerle paylaşıyor.

Serdem’in Mutfağı Cumartesi-Pazar günleri ilginç sürprizleri, leziz yemekleri ve sevilen sanatçı konuklarıyla 13.30 Kanal 7 ekranlarında.


Künye :

Serdem’in Mutfağı izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı