Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İzzet Yıldızhan Show
İzzet Yıldızhan Show
İzzet Yıldızhan Show


Tarih: 2010-12-05 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


NİHAT DOОAN VE BİLGE İZZET YILDIZHAN ޞOV’DA

İzzet Yıldızhan ޞov’a bu hafta ünlü şarkıcı Nihat Doğan ve yüreklere dokunan türküleriyle Bilge konuk oluyor.

Halk müziğinin sevilen sanatçılarından İzzet Yıldızhan müzik ve eğlence dolu programıyla Kanal 7’de. Her hafta birbirinden değerli ve özel konukların stüdyoda ağırlandığı programda bu hafta da eğlenceye doyacaksınız. İzzet Yıldızhan ޞov bu hafta çeşitli zamanlarda yaptığı çıkışlarla gündeme gelen ünlü şarkıcı Nihat Doğan ve yeteneği ve güzelliğiyle öne çıkan Bilge’yi ağırlıyor. İzzet Yıldızhan ޞov izleyenleri için en güzel türkülerini seslendirecek olan Nihat Doğan ve Bilge ile keyifle bir söyleşiye de yer veriliyor.

Eğlenceli şovu, sıra dışı sohbetleri ve birbirinden değerli sanatçı konuklarıyla Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi İzzet Yıldızhan her Pazar Kanal 7’de! Kanal 7 izleyicileri en güzel anlarını, resimlerini ve videolarını programda yayınlanması için [email protected] mail adresine gönderiyor. En güzel videolar, paylaşılmasını istediğiniz özel anlar Kanal 7 ekranından tüm İzleyicilerle paylaşılıyor.

Sanatçı konukların en yeni en sevilen şarkılarıyla ağırlandığı şov programında her hafta doyasıya bir eğlence yaşanıyor. Kanal 7 ekranında sevenleriyle buluşan İzzet Yıldızhan aynı zamanda en güzel türküleriyle izleyenlere türkü keyfi de yaşatıyor.

İzzet Yıldızhan ޞov her Pazar saat 20.40’ta canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında...


Künye :

İzzet Yıldızhan Show izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı