Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Üniversite Medya
Üniversite Medya
Üniversite Medya


Tarih: 2010-12-18 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


ÜNİVERSİTE MEDYA

GENÇLİK VE EОİTİM PROGRAMI ÜNİVERSİTE MEDYA SHOW TV’DE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

Üniversite Medya; rektörleri, akademisyenleri, iş ve sanat dünyasının başarılı isimlerini gençlerle buluşturmaya devam ediyor. 3. yılına giren ve bugüne kadar 150’ye yakın programda akademi dünyasının ve gençlerin gündemini ekranlara taşıyan Üniversite Medya Show Tv’de tüm hızıyla devam ediyor…

Görkem İldaş’ın hazırlayıp sunduğu Üniversite Medya programı; kendini geliştirmek ve kariyerlerinde yeni bir atılım yapmak isteyen gençlerle birlikte aynı zamanda çocuklarının eğitimini önemseyen aileler, akademi dünyasındaki gelişmeleri takip etmek isteyen iş adamları, üniversite öğrencileri, rektörler ve öğretim üyeleri tarafından takip ediliyor.

Dünya üniversitesi olabilmenin yolları, öğrenci değişim programları (Erasmus), iş dünyasının mesleğe ilk adımını atacak mezunlarda aradıkları, gençlerin gelecekten beklentilerinin tartışıldığı program Üniversite Medya’nın bu haftaki konukları İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Mustafa Aydın ve oyuncu Tamer Karadağlı.Tamer Karadağlı üniversite yıllarını ilk kez Üniversite Medya programında anlatacak.

Yaşam boyu öğrenenlerin programı Üniversite Medya canlı yayınla 18 Aralık Cumartesi günü saat 13:45’te Show TV’de…


Künye :

Üniversite Medya izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı