Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar


Tarih: 2010-12-18 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


" KÜÇÜK KADINLAR "

Onlar Küçük Kadınlar.

Onlar güçlüler, onlar vazgeçmeyecekler ve onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek, hep birlikte "büyüyecekler."

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Hakan Arslan’ın yaptığı senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, başrollerinde Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar, Ali İl, Kıvanç Kasabalı, Birsen Dürülü, Tansu Taşanlar ve Nur Hayat Boz’un paylaştığı "Küçük Kadınlar" bu akşam Star TV’de!

108.bölüm:

ARMİ OZAN’DAN İNİTİKAM ALMAK ÜZERE HAREKETE GEÇER.YELİZ İSE HASTANEDEN KAÇAR.

Baran’nın ardında bıraktığı mektuptan öğrendikleri Armi’nin öfke ile dolmasına neden olur. Bir şeklide Ozan’a bu yaptıklarının hesabını sormak zorundadır ama nasıl? Armi, bir plan yapar ve Ozan’ı arar. Hastanede sonunda kendi ile yüzleşen Yeliz yaptıklarını kabul eder. Hastaneden çıkmak için doktora başvurur ancak çıkmak girmek kadar kolay değildir. Gözde’nin okuldan atılmasının faturası Bilge’ye çıkar. Gözde’nin yakın arkadaşı ޞeyma onun intikamını almak için Bilge’ye tuzak kurar. Eylül, çocuk tacizcisi olduğunu düşündüğü bir ismin daha evine gider. Ancak geçmişle yüzleşmek sanıldığı kadar kolay değildir. Üstelik Ali, Eylül’deki bu değişimin nedenini annesi zannetmektedir. Hastaneden kaçan Yeliz ise eve gelir. Fakat bu kez Bilge’nin tepkisi ço
k ağır olur. Armi yumuşasa bile, Bilge retsi çeker. Yeliz ise bir bundan sonra ki hayatı için bir karar alır.Yapım : D Productions

Dramalar Koordinatörü : Lale Eren

Yönetmen : Hakan Arslan

Müzik : Cem Yıldız

Senaryo : Deniz Akçay

Oyuncular : Eylül (Özge Borak), Hande Soral(Armağan Gezici), Fulya Zenginer(Yeliz Gezici), Elit İşcan(Bilge Gezici), Selin Ilgar(Cansu Gezici), Ali İl(Ali Sezek), Ozan(Kıvanç Kasabalı), Birsen Dürülü(Bade Yenice), Ceyhun( Tansu Taşanlar), Asiye(Nur Hayat Boz)


Künye :

Küçük Kadınlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı