Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İzzet Yıldızhan Show
İzzet Yıldızhan Show
İzzet Yıldızhan Show


Tarih: 2010-12-19 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


İZZET YILDIZHAN ޞOV

ÜNLÜ ŞžARKICI NADİDE SULTAN VE ANKARALI NAMIK HAREKETLİ PARÇALARIYLA İZZET YILDIZHAN ޞOV’DA

İzzet Yıldızhan ޞov’a bu hafta ünlü şarkıcı Nadide Sultan ve Ankara’nın sevilen sanatçılarından Ankaralı Namık konuk oluyor.

Halk müziğinin sevilen sanatçılarından İzzet Yıldızhan müzik ve eğlence dolu programıyla Kanal 7’de. Her hafta birbirinden değerli ve özel konukların stüdyoda ağırlandığı programda bu hafta da eğlenceye doyacaksınız. İzzet Yıldızhan ޞov bu hafta Nadide Sultan ve Ankaralı Namık’ı ağırlıyor. İzzet Yıldızhan ޞov izleyenleri için en güzel türkülerini seslendirecek olan Nadide Sultan ve Ankaralı Namık ile keyifle bir söyleşiye de yer veriliyor. Programda ayrıca canlı yayınla Taksim Meydanı’ndan yapılan istek parçalar İzzet Yıldızhan ve konuk sanatçılar tarafından söyleniyor.

Eğlenceli şovu, sıra dışı sohbetleri ve birbirinden değerli sanatçı konuklarıyla Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi İzzet Yıldızhan her Pazar Kanal 7’de! Kanal 7 izleyicileri en güzel anlarını, resimlerini ve videolarını programda yayınlanması için [email protected] mail adresine gönderiyor. En güzel videolar, paylaşılmasını istediğiniz özel anlar Kanal 7 ekranından tüm İzleyicilerle paylaşılıyor.

Sanatçı konukların en yeni en sevilen şarkılarıyla ağırlandığı şov programında her hafta doyasıya bir eğlence yaşanıyor. Kanal 7 ekranında sevenleriyle buluşan İzzet Yıldızhan aynı zamanda en güzel türküleriyle izleyenlere türkü keyfi de yaşatıyor.

İzzet Yıldızhan ޞov her Pazar saat 19.00’da canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında...


Künye :

İzzet Yıldızhan Show izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı