Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın


Tarih: 2010-12-22 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Çocuklar Duymasın’da 80’li yıllar... Onları hiç böyle görmediniz. 80’li yıllar partisi, hem eğlendirecek hem de herkesi o yıllara götürerek nostaljik anlar yaşatacak.

"ÇOCUKLAR DUYMASIN" (Yeni Bölüm)

Sevilen dizi Çocuklar Duymasın, tüm aile bireylerinin hep beraber güleceği yeni bölümü ile 22 Aralık Çarşamba saat 20.00’de Atv ekranlarında olacak…

21.Bölüm Özeti:

Yaklaşan yılbaşı öncesi, işyerinde bir ofis-parti düzenlenecektir. Partinin konsepti 80’li yıllar olarak belirlenir. Herkes partiye 80’li yılların kostümleri ile gelmek zorundadır. Partide dönemin yerli ve yabancı şarkıları söylenir. 80’li yılların bir pop starı partiye sürpriz sanatçı olarak katılır. Sürpriz sanatçıyı karşılarında görenler şaşırır.

Yasemin, Haluk’la Meltem’in telefon konuşmasını yanlış anlar. Haluk’un Meltem’i aldattığını düşünen Yasemin, bunu herkese anlatınca ortalık karışır.

Yeni yıl heyecanı herkesi sarmıştır. Herkes yeni yıla nasıl gireceğini konuşmaya başlar. Haluk’un yılbaşı hakkındaki görüşleri şaşırtırken, güldürmeye devam eder. Haluk ve ailesinin yeni yıla nerde, nasıl gireceği merak konusudur.

Meltem, Haluk’un, kendisine sadece ismiyle hitap etmesine bozulmaktadır. Haluk kendisine "Aşkım, Canım, Bir tanem…" diye hitap edene kadar yatakları ayırmaya karar verir. Yatakların ayrılmasına Haluk’un vereceği tepkiler bilinmemektedir.

Orçun yeni yıl hediyesini heyecanla beklemektedir. Kendisine Cep telefonu alınacağını düşünen Beton Orçun, hayallerine kavuşmak veya hayal kırıklığına uğramak üzeredir.

Yakup kahvesinin kapılarını sanal aleme açar. Kahve ve çay siparişlerini internet üzerinden alacak olan Yakup’un bu girişimi ޞükrü ve Hüseyin’i çileden çıkarır.Yönetmen : Bora Tekay

Proje : MinT

Yapımcı & Senarist : Birol GÜVEN

Müzik : Erdem Özyılmaz, Engin Özyılmaz

Sanat Yönetmeni : Oya Köseoğlu

Oyuncular : Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Furkan Kızılay (Emre), Hayal Kahraman Özalp (Duygu), Zeyno Günenç (Gönül), Alp Eren Khamis (Orçun), Volkan Severcan (Tuna), Nejat Birecik (Sinan), Ferdi Akarnur (Kemal), Melek ޞahin (Emine), Alpaslan Özmol (Hüseyin), ޞükrü Koruyucu (ޞükrü), Süleyman Yağcı (İsmail), Mehmet Auf (Selçuk), Vatan ޞaşmaz (Engin), Meriç Acemi (Yasemin), Serkan Balbal (Tolga), Ceyhun Fersoy (Berke), Ömer Güney (Teo), Ali Barışık (Basri), Dolunay Pircioğlu (Müge), Gülçin Hatıhan (Canan), Sultan Ulutaş (Damla), Bengü ޞen (Nurten), Osman Gidişoğlu (Menderes), Emin Gümüşkaya (Seyyar Tayyar)


Künye :

Çocuklar Duymasın izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı