Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ezgi İle ޞifalı Yemekler
Ezgi İle ޞifalı Yemekler
Ezgi İle ޞifalı Yemekler


Tarih: 2010-12-23 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


EZGİ İLE ޞİFALI YEMEKLER

SPOR YAPMAK HER YAޞ İÇİN SAОLIKLI MIDIR? KİŞžİYE VE YAޞA GÖRE EN UYGUN SPOR HANGİSİDİR? Perşembe günü Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de

Kanal 7’den sağlığınızı düşünen bir program… Birbirinden güzel, şifalı tarifler, beden ve ruh sağlığını gençleştiren formüller, doyurucu, lezzetli ve sağlıklı yemekler… Sempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de her gün birbirinden lezzetle ve sağlıklı yemekler ve uzman konuklar aynı ekranda buluşuyor. Uzman konukların stüdyoda ağırlandığı programda hem damak tadına hitap eden hem de vücuda zarar vermeyen yemekler yapılırken uzmanlardan da sağlıklı yaşama dair ayrıntılı bilgiler canlı yayında paylaşılıyor. Bugünkü programda spor eğitmeninden bebekler, çocuklar, gençler ve yetişkinler için egzersizler ekrana geliyor.

Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen ޞifalı Yemekler’de her gün birbirinden değişik şifalı yemekler yapılıyor ve yemeklerin püf noktaları izleyicilere ayrıntılı olarak veriliyor. Sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmeye dair her şey Ezgi Sertel’le ޞifalı Yemekler’de. Doyurucu, lezzetli ve şifalı yemekler her gün uzman konukların katıldığı Ezgi İle ޞifalı Yemekler programında ekrana geliyor. Programda şifalı yemekler tanıtılırken aynı zamanda birbirinden özel şifalı bitkiler ve bu bitkilerin nasıl kullanılması gerektiği de uzmanlar tarafından ayrıntılı bir şekilde izleyiciye aktarılıyor. Programda her yaştan kişiler ve skolyoz için egzersizler ekrana geliyor. Spor boy uzamasında etkili midir? Spor genetik boy oranını etkiliyor mu? Çocuklar hangi yaşta spora başlamalı? Futbol gelişimi olumsuz etkiler mi? Basketbol boy uzamasını sağlar mı? Bu konuda yap
ılan hatalar var mı? Hangi yaşta yapılan spor boyu uzatır? Yüzmek çocuklarının gelişimini hızlandırır mı? Bebekler için egzersizler nelerdir? Gazı olan bebeklere için egzersizler nelerdir? Bebeklerin kanguruda taşınması zararlı mıdır? Bebeklerin sağlığı için günlük yapılması gereken egzersizler nelerdir? Gibi sorular cevap buluyor.

Ekranların sevilen sunucularından Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen ޞifalı Yemekler hafta içi her gün 13.50’de canlı yayınla Kanal 7’de. Lezzetten uzak kalmadan sağlıklı beslenmenin yolu Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de. Sakın kaçırmayın!


Künye :

Ezgi İle ޞifalı Yemekler izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı