Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri


Tarih: 2010-12-23 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


DÜRÜYE’NİN GÜОÜMLERİ

Sinetel Film yapımcılığında, Mustafa ޞevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı, başrollerini İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay ve Uğur Çavuşoğlu’nun paylaştığı Dürüye’nin Güğümleri her Perşembe Star TV’de!

Hikâye, hayata karşı dimdik ayakta kalmayı başarmış, hala güzel, hala çekici bir köylü kadını olan Dürüye ve dört kızının, yani güğümlerinin başından geçenleri anlatıyor.

20.bölüm özet:

Jandarmalardan kaçan Zühtü, Yaman’ın evine saklanır. Huriye ve Hayriye babalarının orda olduğundan habersiz Yaman’ın evine gelip Yaman ve Ümit’i şapur şupur öpünce Zühtü’ye yakalanırlar. Kızları kovalayan Zühtü yakayı ele verir. Dürüye, Zühtü’yü hapisten kurtarmak için güğümlerle iş birliğine girmek istese de Hayriye ve Huriye Zühtü’nün şerrinden korktukları için hâkim hanımın önünde oyunu bozarlar. Ancak kendi sevgililerinin de hapiste olduğunu öğrenince dünyaları yıkılır. Hâkim Handan’la, Duran ağa arasında yakınlaşmanın ilk temelleri atılır. Zühtü dönercinin açılışında herkesin önünde Dürüye’ye evlenme teklif edince Duran ağa hastanelik olur.Yapımcı : Sinetel Film / İbrahim Mertoğlu

Yönetmen : Mustafa ޞevki Doğan

Senaryo : Baykut Badem, Filiz Ekinci

Oyuncular : İpek Tuzcuoğlu ( Dürüye), Emre Kınay ( Zühtü), Uğur Çavuşoğlu ( Duran Ağa), Selahattin Taşdöğen (Halim), Deniz Sipahi ( Halime), Burcu Binici ( Huriye), Algı Eke ( Hayriye), Elif Atakan (Nazife), Yener Gürsoy ( Nasip),Kaan Urgancıoğlu ( Ümit), Lemi Filozof (Yaman), Volkan Baş ( Adsız), Fatih Doğan (İmdat Çavuş), Cem Cücenoğlu ( Kahveci Bayram), ޞule Demirezen (Döne),Özlem Fidan (Ayşe),Doğukan Arslan ( Iskender)


Künye :

Dürüye’nin Güğümleri izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı