Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bizim Doktorlar
Bizim Doktorlar
Bizim Doktorlar


Tarih: 2010-12-31 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİNDE EKİP ÇALIޞMASININ ÖNEMİ BİZİM DOKTORLAR’DA

Kanal 7 hafta içi her sabah sağlık dağıtmaya devam ediyor… Bugünkü programa Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun ekibi ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Teksen Çamlıbel konuk oluyor. Kulaksızoğlu ve ekibi beyin ve sinir cerrahisinde ekip halinde çalışmanın önemini anlatıyor. Çamlıbel ise kadın sağlığı konusunda detaylı bilgiler veriyor. Sunuculuğunu Nur Viral’ın ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun yaptığı Bizim Doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyenlere aydınlatıcı bilgiler veriyor.

Hafta içi her sabah canlı yayınla ekranlara gelen, çağdaş bilgiyi kullanarak hasta ve yakınlarının ihtiyaç, istek ve beklentilerini etik değerlerden ödün vermeden karşılayan, güvenli sağlık bilgisi veren örnek bir sağlık programı olma misyonu ile yola çıkan bir program… Bizim Doktorlar’da her sabah kendi alanlarında uzman doktorlarla sağlık sorunları, sağlıktaki son gelişmeler ve tedavi yöntemleri hakkında derinlemesine bir söyleşi gerçekleştiriliyor. Bugünkü programda Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu ve ekibi beyin ve sinir cerrahisi konusunda ekip çalışmasının önemini anlatıyor. Prof. Dr. Teksen Çamlıbel kadın sağlığı ve hastalıkları konusunda merak edilen ve izleyicilerden gelen soruları yanıtlıyor.

Sağlık konusunda danışacağınız ve size yol gösterecek bir program olmayı hedefleyen Bizim Doktorlar hafta içi her sabah Kanal 7’de izleyenleri ekrana kilitliyor. Bizim Doktorlar hafta içi her sabah 08:00’de Kanal 7’de.


Künye :

Bizim Doktorlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı