Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar


Tarih: 2011-01-01 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


" KÜÇÜK KADINLAR "

Onlar Küçük Kadınlar. Onlar güçlüler, onlar vazgeçmeyecekler ve onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek, hep birlikte "büyüyecekler."

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Hakan Arslan’ın yaptığı senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, başrollerinde Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar, Ali İl, Kıvanç Kasabalı, Birsen Dürülü, Tansu Taşanlar ve Nur Hayat Boz’un paylaştığı "Küçük Kadınlar" bu akşam Star TV’de!

110.bölüm:

BÜTÜN GERÇEĞžİ ÖОRENEN ALİ, EYLÜL’E YARDIM ETMEK VE UTANMAZ TACİZCİYE DE HER ޞEYİ İTİRAF ETTİRECEK BİR YOL ARAR.

ARMİ’NİN UZAK TAVIRLARINA ANLAM VEREMEYEN OZAN, BARIޞMANIN SAHTE OLDUОUNU DÜŞžÜNMEYE BAޞLAR.

Polise ifade veren Eylül, çıkışta her şeyi Ali’ye itiraf eder. Ali, bir an önce Eylül’ü bulaştığı bu beladan kurtarma ve tacizciye de her şeyi anlattırmanın yollarını arar. Fakat gece yarısı polis zoru ile Eylül’ün ifade vermeye gitmesi Asiye Hanımı şüphelendirir. Ali’nin onu teselli etmek için söylediklerine de inanmaz ve büyük sorun çıkar. Bütün bunlar yetmezmiş gibi spazm geçiren Asiye Hanım hastaneye kaldırılır.

Armi’nin eve gelmesi ile umutlanan Ozan’nın yakınlaşmak için attığı her adım hüsran ile sonuçlanır. Armi’deki garipliği sezen Ozan bu barışmanın sahteliğinden şüphelenir. Yeliz ise giderek kötüleşmiştir. Ateşler içinde yanan Yeliz’i Cansu eve getirir. Ancak Bilge’nin bu duruma nasıl bir tepki vereceğinden emin değildir. Bilge ve Cansu tarafından artık yok sayılan Armi ise bu duruma daha fazla dayanamaz.Yapım : D Productions

Dramalar Koordinatörü : Lale Eren

Yönetmen : Hakan Arslan

Müzik : Cem Yıldız

Senaryo : Deniz Akçay

Oyuncular : Eylül (Özge Borak), Hande Soral(Armağan Gezici), Fulya Zenginer(Yeliz Gezici), Elit İşcan(Bilge Gezici), Selin Ilgar(Cansu Gezici), Ali İl(Ali Sezek), Ozan(Kıvanç Kasabalı), Birsen Dürülü(Bade Yenice), Ceyhun( Tansu Taşanlar), Asiye(Nur Hayat Boz)


Künye :

Küçük Kadınlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı