Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kızım Nerede?
Kızım Nerede?
Kızım Nerede?


Tarih: 2011-01-07 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Zeynep ailesinin tanıdığından farklı bir kız mıdır? Polis neden Rüzgar’ı tekrar sorguya alacaktır?

Ece Uslu, Hüseyin Avni Danyal ve Burak Hakkı’nın başrollerini paylaştığı "Kızım Nerede?" heyecan dolu yeni bölümüyle

7 Ocak Cuma günü 22.20’de ATV’de...

KIZIM NEREDE?

(Yeni Bölüm)

3. Bölüm Özeti:

Başlangıçta son derece mutlu ve birbirine bağlı görünen büyük aile; Zeynep’in ortadan kaybolması ile iyiden iyiye karışmaya başlar. Rüzgar, Zeynep ile ilgili bir şeyler saklamaktadır ve dayısı Zafer Demiray bunu öğrenmekte kararlıdır. Suna, öğrendikleri karşısında çileden çıkar ve o da yeğenlerinin üzerine gitmeye başlar. Komiser Kağan, yer altı dünyasında Zeynep ile ilgili yeni bilgiler peşinde koştururken bir yandan da geçmişine dair gördüğü rüyalar yavaş yavaş hayatını zorlaştırmaya başlayacaktır.

Kocası Zafer’e duyduğu güveni her geçen gün daha da yitiren Suna, gördüğü rüyaların da etkisinde kalarak; yüreğinin sesini dinlemeye karar verir ve kızını kendi yöntemleriyle aramaya başlar. Suna, bu arada Zeynep kaybolmadan öncesine dair ikisinin arasında geçmiş bazı konuşmaları düşünür ve Zeynep’in kendisine bir şeyler söylemeye çalıştığını ve kendisinin onu ihmal ederek dinlemediğini hatırlar. Bu durum çok kötü hissetmesine ve kendisini suçlamasına neden olacaktır. Zeynep’in okuldan yakın arkadaşı olan Melisa’nın da Zeynep’e dair sakladığı bazı şeyler vardır. Fakat bunu ne Suna’ya ne de polis’e anlatmaya niyeti yoktur.Yapım : Medyavizyon / Fatih Oflaz, Ahmet Öncan

Yönetmen : Ersoy Güler

Senaryo : Makbule Kosif, Murat Koca

Oyuncular : Ece Uslu (Suna Demiray), Hüseyin Avni Danyal (Zafer Demiray), Burak Hakkı (Kağan Çakır), Yonca Cevher Yenel (İpek Demiray Arslan), Tolga Savacı (Bahadır Arslan), Özge Gürel (Zeynep Demiray), İnci Ültay (Hatice), Erdi Bolat (Rüzgar Orhun), Nihan Balyalı (Hazal Arslan), Serkan ޞenalp (Emre Arslan), Bengü Tezcan (Cansu Demiray), Zeynep Kadıoğlu (Eylül Demiray), Yağmur Kaşifoğlu (Mine Demiray Orhun), Soydan Soydaş (Kemal Orhun), Kamil Güler (Nihat Köktaş), Duygu ޞen (Neslihan Pasin), Gamze Karaman (Ebru Temer), Elçin Aktaş (Melisa), Özgür Özgencer (Metin)


Künye :

Kızım Nerede? izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı