Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bitmeyen ޞarkı
Bitmeyen ޞarkı
Bitmeyen ޞarkı


Tarih: 2011-01-08 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


NECİP’LE SERVET, FERAYE’DEN KURTULMAK İÇİN HAİNCE BİR PLAN YAPIYOR!

BİTMEYEN ޞARKI EKİBİ İSTANBUL’A TAޞINIYOR!

8. BÖLÜM İTİBATİYLE ÇEKİMLERİ İSTANBUL’DA SÜRECEK OLAN "BİTMEYEN ޞARKI" EKİBİ, YEPYENİ BÖLÜMLERİYLE ATV’DE DEVAM EDİYOR!

"BİTMEYEN ޞARKI"

(Yeni Bölüm)

Başrollerini Bergüzar Korel ve Bülent İnal’ın paylaştığı dizi "Bitmeyen ޞarkı" yeni bölümü ile 08 Cumartesi Cumartesi günü saat 20.00’de ATV’de!

17.bölüm

Annesiyle yaptığı tartışma sonrası Servet çaresiz İstanbul’a taşınma fikrinden vazgeçmek zorunda kalır. Ama kolay pes etmeyecektir. Necip’le bir olup Feraye’den sonsuza kadar kurtulmak için çok ayrıntılı ve haince bir plan yaparlar. Bu arada Feraye başına örülen çoraplardan habersiz yeni dükkanını faaliyete geçirmenin tatlı telaşını yaşamaktadır. Mesut ile Selma’nın ise bir oyun olarak başlayan ilişkileri kendilerinin bile farkına varamadıkları bir şekilde ciddileşmektedir.Yapım : Gold Film / Faruk Turgut

Yönetmen : Yasemin Türkmenli

Senaryo : Deniz Akçay

Müzik : Febyo Taşel

Oyuncular :Bergüzar Korel (Feraye), Bülent İnal (Yaman), Nurşim Demir (Zahide), Tuncer Salman (Servet), Betül Çobanoğlu (Kevser), Celil Nalçakan (Necip), Serhat Teoman (Mesut), Yücel Erten (Kadir), Emel Göksu (Zehra), Övül Avkıran (Gülbin), Derya Artemel (Melek), Rahmi Dilligil (Hasan), Merve Altınkaya (Selma), Beyza ޞekerci (Dilara), Ceren Demirel (Asiye), Alpay ޞayhan (Toprak), Ayça Turan (Beyza)


Künye :

Bitmeyen ޞarkı izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı