Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar


Tarih: 2011-01-10 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


KÜÇÜK SIRLAR

ޞimdilik sırları küçük, oyunları eğlenceli. Oysa harikalar diyarında her şey tozpembe değil...

Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Kadir Doğulu, İpek Karapınar, Birkan Sokullu gibi isimlerin paylaştığı Küçük Sırlar, Pazartesi akşamları Star TV’de!

24.bölüm:

Su, sonunda Demir’e olan aşkını itiraf eder. Ama Demir’in onunla görüşmek için bir şartı vardır; Su Demir’i istiyorsa önce Çetin’den ayrılmak zorundadır.

Çetin, Su’yu otelde hazırlatmış olduğu odaya çıkarır. Artık romantik bir gece geçirmelerinin zamanı gelmiştir. Bu gece sonsuza kadar ikisini birbirlerine bağlayacaktır. Su ne diyeceğini bilemez. Çetin’le birlikte olduğu takdirde, Demir’le bir daha asla bir araya gelemeyeceğinin farkındadır.

Ayşegül Çetin’in ne yapmaya çalıştığını anlar. Çetin’i odadan çıkarmak için hızlıca bir plan yapar. Bu planın sonunun tüm ailesi için nasıl bir felaketle sonuçlanacağının farkında değildir.

Çetin’in sebep olduğu facia, Memo’nun üzerine kalır. Çetin vicdan azabı çeker. Fakat suçu itiraf edemez. Ömer’den korkmaktadır. Bu durumun sonucunda Memo’nun yurt dışına gönderilmesine karar verilir. Bu facianın tek iyi yanı Su’nun tekrar ona gelmesidir.

Arzu, Biricik’in tüm telkinlerine rağmen Ali’yle yeniden yakınlaşır. Ceyla Arzu’dan özür dilemeye çalışır ama Arzu ona soğuk davranır. Ali ve Ceyla’nın yakınlığından hoşlanmaz. Bu arada Ali ailesinin bunca zamandır kendinden sakladığı gerçeği öğrenir. Bu haberin şokuyla kendisini attığı gece kulübünde yanında yine Ceyla’yı bulur.

Çetin’in iyice gözden düşmesinin ardından Ömer, otel tanıtımı için Demir’i görevlendirir. Bu görev için bir de partneri vardır: Ayşegül. Su, umutsuzca Demir’e ulaşmaya çalışırken Demir’in Ayşegül’le yakınlaştığını fark eder. Artık roller değişecektir. Bundan sonra Demir kaçacak, Su kovalayacaktır.Yapım : Tims Production – Timur Savcı

Yönetmen : Cevriye Demir

Müzik : Sarp Özdemiroğlu, Erkin Arslan

Senaryo : Nükhet Bıçakçı, Aylin Alıveren

Oyuncular : Sinem Kobal (Su), Burak Özçivit (Çetin), Merve Boluğur (Ayşegül), Birkan Sokullu (Demir), İpek Karapınar (Arzu), Kadir Doğulu (Ali), Ecem Uzun (Meriç), Mehmetcan Mincinozlu (Aslan Cem Mabeynci), Gonca Vuslateri (Ceyla), Dilara Öztunç (Heves), Yıldız Kültür (Fikriye), ޞenay Gürler (ޞebnem), Ebru Akel (Biricik).


Künye :

Küçük Sırlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı