Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2011-01-29 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Durakta, Esra rüzgarı esiyor

Kanal D’nin başrollerinde Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Ayça İnci,

Onur ޞan ve İlyas Salman’ın oynadıkları sevilen dizisi "Akasya Durağı"nın bu bölümünde; Akasya Durağı’na gelen Esra adındaki çok güzel ve alımlı bir genç kız, duraktaki tüm şoförlerin dikkatlerini üzerine çekiyor.

Durağa Esra adında çok güzel ve alımlı bir genç kız gelir. Akasya şoförleri kızı görür görmez güzelliğinden etkilenir ve ona aşık olurlar. Esra kendince hikayesini anlatıp, Nuri Baba’dan iş ister. Nuri Baba ona yardımcı olur ve Esra durakta çalışmaya başlar. ޞoförler Esra’nın derdindeyken, Esra’nın asıl derdi çok daha başkadır.

Zengin evinde hizmetçi olan Nilay, dolandırıcı sevgilisi ile işbirliğine girip, çalıştığı yalıdaki kasayı açıp içindeki mücevheri alıp kaçar. Nilay, o sırada yakınlardan geçmekte olan Osman’ın taksisine müşteri olarak biner. Ancak az sonra polis çevirmesi olduğunu görürler. Nilay, yakalanma korkusuyla gerdanlığı arabada bırakıp kaçar. Osman’ın başı bu olaydan ötürü büyük derde girer.

Tolga, nişanlısı Leyla’ya doğum günü sürprizi yapmak için hazırlıklar yapar. Ancak eve giren hırsızlar her şeyi altüst eder.

Sinan kaynanası ޞaziment’e araba alacaktır. İhaleye girip açık arttırma ile satılan arabayı alan Sinan çok iyi bir şey yaptığını zannetmektedir. Ancak aldığı araba ile uyuşturucu taşımacılığı yapılmaktadır ve Sinan’ın başı büyük belaya girecektir.Yapım : Erler Film -Türker İnanoğlu

İdari Yapımcı : Yılmaz Ekmekçi

Yönetmen : Yaşar Seriner

Senaryo : Resul Ertaş

Müzik : Bora Ebeoğlu-Cengiz Onural-Aria

Oyuncular : Zeki Alasya (Nuri Baba), Cezmi Baskın (Osman), Levent Ülgen (Sinan), Ayça İnci (Leyla), Onur ޞan (Seyit), Timur Acar (Arif), İlyas Salman (Maho Ağa), Aslı Altaylar (Gülbin), Gülay Baltacı (Safiye), Evin Esen (ޞaziment), Makbule Akbaş (Zeyno), Erimşah Bora (Can), Pelin Sönmez (Dilek), Ateş Fatih Uçan (Ali Kemal), Sinem Ergin (Narin), Arda Öziri (Tolga), Aysel Bakar( Çiğdem), Armağan Aslıtürk (Pınar-Arif’in sevgilisi), Max Bendo (Obayana), Arkın Gelenbe (Fiko-Maho Ağa’nın damadı), Kayhan Yıldızoğlu (Mazhar Bey), Teyfik Yapıcı (Komiser), Sema Aras (Fato Aney), Balamir Emren (Mert), Erol Günaydın (Ramazan), Mina Bulutsuz (Osman İkizler), Dila Bulutsuz (Osman İkizler)


Künye :

Akasya Durağı izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı