Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk Bir Hayal
Aşk Bir Hayal
Aşk Bir Hayal


Tarih: 2011-01-30 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Asmin yeni bir uçurumun kenarında! Altay ölümle burun buruna!

AޞK BİR HAYAL

(Yeni Bölüm)

Başrollerini Nehir Erdoğan, Orhan Kılıç ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı "Aşk Bir Hayal" yeni bölümü ile 30 Ocak Pazar 20.00’de ATV’de!

57. Bölüm:

Reşat annesine kaçalım der. Bu fikir Fatma’nın da aklına yatar. Kaçmayı deneyen Fatma ve Reşat yakalanırlar. Ama onları bir sürpriz beklemektedir.

Nevin hala tutukevindedir. Sancıları başlar. Mahkum kadınlar Nevin’i ciddiye almazlar fakat Nevin’in doğumu başlar ve Keje bebek dünyaya gelir. Nevin tutukevinden kurtulup Miran’a gitmek için hayaller kurmaya başlamıştır bile.

Asmin klinikte tedavi görmektedir fakat geçirdiği krizler onu çok zorlar. Klinikte tedavi gören Sevgi dışarıdan uyuşturucu sağlamaktadır ve Asmin’in zor halinden kazanç elde etmek için fırsat kollamaktadır. Asmin kurtuluyorum derken yeni bir uçurumun kenarına gelmek üzeredir.

Miran Altay’ı arar. Bana olan borcunu öde der. Altay çok sinirlenir, hemen emniyete haber verir. Miran vakit kaybetmeden Altay’a birkaç adamını yollar. Altay yolda arabasıyla giderken Miran’ın adamları silahla saldırır. Altay ölümle burun burunadır.Yapım : Erler Film

Yapımcı : Türker İnanoğlu

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Senaryo : Mahinur Ergun

Oyuncular : Nehir Erdoğan (Asmin), Orhan Kılıç (Miran Ağa), Emre Kızılırmak (Altay), İpek Özkök (Nevin), Murat Ergun (Gabriel), Nazan Diper (Dildar), İrem Sultan Cengiz (Güle), Mazlum Kiper (Atıf), Ayşen İnci (Nevin Anne), Kadir Turan (Abdo), Ali İpin (Baran), Müje Uzman (Ayfer), Berke Özcan(Memo/Küçük Altay), Ataberk Mutlu (Reşat), Efe Kılıç (Umut)


Künye :

Aşk Bir Hayal izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı