Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Arka Sokaklar
Arka Sokaklar
Arka Sokaklar


Tarih: 2011-01-31 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Ekip, kredi kartı şebekesinin peşinde

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, ޞevket Çoruh, Özgür Ozan, Çağla Kubat, Uğur Pektaş, Berk Oktay, Zeynep Beşerler ve Alp Korkmaz’ın oynadıkları sevilen dizisi "Arka Sokaklar"ın bu bölümünde; Ekip, vatandaşların kredi kartlarını kopyalayıp, para çeken bir şebekenin peşine düşüyor.

Ömer, babasını ziyarete İstanbul’a gelir ve tüm ekibin gözdesi olur. Murat, Ankara’dan dönerken herkese sürpriz yapar ve Ömer’i de yanında getirir. Emniyette herkes işini gücünü bırakıp Ömer ile oynamaya başlar. Asıl sorun, Yavuz nöbette, Murat devriyedeyken Ömer’e kimin bakacağıdır. Tabii Mesut hemen Murat’ı teselli eder. "Bu kadar aile bir Ömer’e bakamayacaksa vay halimize" der. Ömer ilk gün Suat’lara bırakılır. Ev adeta çocuk parkına döner. Daha sonra gece devriyesinde Ömer’i Tunç’a bırakırlar. Tunç ona ağabeylik yapar. Garip’le Ömer’in fotoğraflarını çeker. Devriyesi sonrası Ömer’i almaya Melek ile beraber gider. Melek, Ömer’i kendisine bırakabileceğini, ޞirin’le beraber Ömer’e de annesinin seve seve bakacağını
söyler. Murat mahcup olur. Ömer’e o günden sonra Müjgan bakmaya başlar. ޞirin’le de Ömer çok iyi anlaşınca herkesin keyfi yerine gelir.

Suat’ın mide bulantısı ve baş dönmeleri başlar. Üstüne üstlük birde günü gecikmiştir. Doğru doktorun yolunu tutarlar. Serhat kredi kartı çetesinin başıdır. Sağ kolu Cemo ile beraber elit restoranlarda, otellerde kurdukları tezgahı yürütmektedirler. Mağdur iş adamı İrfan’ın Serhat’a borcu vardır. İrfan, Serhat ile beraber gittikleri yemekte hesabı ödeyince kredi kartı bilgilerini kopyalarlar. Serhat kendisine olan borcu kredi kartından çektirir. İrfan kredi kartındaki bu çekimi ve rakamı öğrenince Serhat’ın yaptırdığını anlayıp hesap sormaya gider. Ancak İrfan’ı vurup bir kenara atarlar. İrfan yaralıdır. Sinan ve Elif’e ifadesini verir, her şeyi anlatır. Ancak Serhat’ı ve şebekesini yakalamak göründüğü kadar kolay değildir.

Nadya, Yüksel’in hizmetçisidir. Yüksel, Nadya’ya sarkıntılık yapınca viski şişesini kafasına geçirip evden kaçar. Sinan sonunda Elif ile arayı düzeltmiş ve sabah kahvaltıya eve davet etmiştir. Elif enfes bir sofra ister. Sinan da özene bezene sofrayı hazırlar. Ne tesadüftür ki Nadya, Sinan’ın oturduğu apartmana sığınınca yolları kesişir. Sinan, Nadya’yı eve alıp ayağındaki yaralanmaya müdahale ederken, Elif bir anda eve girer ve olanlar olur.Yapım :Erler Film-Türker İnanoğlu

Genel Koordinatör :Yılmaz Ekmekçi

Yönetmen :Orhan Oğuz

Senaryo :Ahmet Yurdakul / Ozan Yurdakul

Oyuncular :Zafer Ergin (Rıza Baba-Emniyet Amiri), ޞevket Çoruh (Mesut Komiser), Özgür Ozan (Hüsnü Komiser), Çağla Kubat (Elif Komiser), Uğur Pektaş (Murat), Berk Oktay (Sinan Komiser), Zeynep Beşerler (Melek Komiser), Alp Korkmaz (Ali-Komiser Muavini-Keskin Nişancı), Özlem Çınar (Aylin-Komiser Muavini ), Figen Evren (Suat), Filiz Taçbaş (Ayla), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin),Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), İlker Yiğen (Yavuz), Özge Özbütün (ޞule-Hüsnü’nün küçük kızı),Mustafa Efe Güray (Haydar Berk-Hüsnü’nün en küçük oğlu), Ecem Naz Aslan (ޞirin-Melek Komiser’in kızı), Garip Kont (Mesut’un köpeği)


Künye :

Arka Sokaklar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı