Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Muhabbet Kapısı
Muhabbet Kapısı
Muhabbet Kapısı


Tarih: 2011-01-31 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


YÜKSEK SESLE VE TOPLU OLARAK ZİKİR YAPMAK DOОRU MUDUR? KİMLERN DUASI KABUL OLUNUR?

Bu hafta Muhabbet Kapısı’nda

Muhabbet Kapısı’nda bu hafta zikir ve dua konusu tüm yönleriyle konuşuluyor ve Mustafa Karataş’ın sade ve akıcı anlatımlarıyla dini konularda akıllara takılan bütün sorular cevap buluyor.

İlahiyatçı Mustafa Karataş’ın sade ve etkileyici sunumuyla ekrana gelen Muhabbet Kapısı’nda, aklınıza takılan sorulara kaynağından cevaplarla manevi hayatınızı zenginleştireceksiniz. Muhabbet Kapısı’nın bu haftaki konusu İslam’da zikir ve dua… Yüksek sesle zikir yapılır mı? Ayakta kol kola sallanarak zikir yapılır mı? Toplu halde zikir yapmak doğru mudur? Hangi zikirler daha makbuldür? Zikir yapmak için tarikata girmek gerekir mi? Zikir stres ve sıkıntılara iyi gelir mi? Stres ve sıkıntılara hangi dua iyi gelir? Duanın en çok kabul olduğu vakitler hangi vakitlerdir? Duanın kabul olmasının şartları nelerdir? Kimlerin duası kabul olur? Nasıl dua etmeliyiz? Haram işleyenlerin duası kabul olur mu? Duayı Arapça yapmak şart mıdır? Gibi sorulara programda cevap verilecek.

Dini ve manevi hayatımızı şekillendiren konulardaki akıllara takılan sorular her hafta İlahiyatçı Mustafa Karataş’ın canlı yayındaki anlatımlarıyla cevap buluyor. İzleyicilerden gelen sorulara da canlı yayında cevap veriliyor.


Künye :

Muhabbet Kapısı izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı