Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ezel
Ezel
Ezel


Tarih: 2011-01-31 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


DAYI TAHTINA KURULDU, MASADA HERKES TOPLANDI! ޞEBNEM İÇİN SON KARAR GÜNÜ GELDİ…EYޞAN BADE’NİN PEޞİNDE!

"Ezel"

(Yeni Bölüm)

"Ezel" merakla beklenen yeni bölümü ile 31 Ocak Pazartesi günü 20.00’de ATV’de!

38. Bölüm Özeti:Dayının heyetin başındaki tahtına kurulma zamanı geldi. Yanı başında sağ koluyla birlikte. Ama kimin sağ kolu olacağına henüz karar vermedi. O bu kararı verirken Ezel de ޞebnem hakkında son kararını vermeli. Çünkü ޞebnem’in casusluğa devam ettiğini söyledi ona Tevfik. ޞebnem için bu kez geri dönüşsüz karar günü. Tevfik bu kez kararı uygulayabilecek mi?

Aldığı karar sonucu harekete geçen diğer bir kişi de Eyşan. Önce ailesini, sonra Ezel’i, son olarak da gördüğü manzara karşısında Can’ı kaybedeceğini düşünen Eyşan tam gaz yola çıkar. Tabii ki hedef Bade. Bade, Eyşan’ın karşısında neye uğradığını şaşırır. Zaten Eyşan’ın istediği sadece Ezel’i ayağına geri getirmek. Ezel gelir. Ama takvimler altı ay sonrasını göstermekte. Sadece Ezel’le Eyşan değil, şimdi herkes o masanın etrafında bir araya gelecek...Yapım : AY Yapım / Kerem Çatay

Yönetmen : Uluç Bayraktar

Senaryo : Kerem Deren, Pınar Bulut

Müzik : Toygar Işıklı

Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu (Ezel Bayraktar), Cansu Dere (Eyşan Atay), Yiğit Özşener (Cengiz Atay), Barış Falay (Ali Kırgız), Tuncel Kurtiz (Ramiz Karaeski), Haluk Bilginer (Kenan Birkan), Sarp Akkaya (Tevfik Zaim), Salih Kalyon (Serdar Tezcan), Burçin Terzioğlu (Azad), Rıza Kocaoğlu (Temmuz), İpek Bilgin (Meliha Uçar), Bayazıt Gülercan (Mümtaz Uçar), Bade İşçil (ޞebnem Sertuna), Nurhan Özenen (Selma), Utku Barış Serma (Can Atay), Cahit Gök (Genç Kenan), Ufuk Bayraktar (Genç Ramiz), Zeynep Köse (Genç Selma), Levent Can (Kaya), Hüseyin Soysalan (Hayratlı), Berrak Tüzünataç (Bade)


Künye :

Ezel izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı