Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
ޞeffaf Oda
ޞeffaf Oda
ޞeffaf Oda


Tarih: 2011-02-06 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"Güneri Cıvaoğlu ile ޞeffaf Oda"

ޞeffaf Oda’da ilişkilere ayna tutuluyor.

İkili ilişkilerin farklılıklarını tiyatro sahnesine taşıyan "Cam" oyuncularından Deniz Çakır ve Dolunay Soysert bu hafta, Güneri Cıvaoğlu’nun konuğu oluyor.

• Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Ferhunde karakteriyle ününe ün katan Deniz Çakır, "Cam" oyununda nasıl bir kadını canlandırıyor ? Bir süre ekranlarda görünmeyeceğini söyleyen genç oyuncu neden tiyatro oyununa hayır diyemedi ?

• Yaprak Dökümü’nün acıklı sahnelerinden, komediye geçiş yapan Deniz Çakır bu değişime nasıl adapte oldu ? Komediyi mi seviyor yoksa oyunculuğu hüzünlü karakterlere mi yatkın ?

• Cam’da aslında ne anlatılıyor, ilişkiler nasıl masaya yatırılıyor ? İnsanların birbirlerine söyledikleri yalanlar, birbirlerine oynadıkları oyunlar nasıl bir bir gün yüzüne çıkıyor ?

• Dolunay Soysert oyunun metnini okuyunca ne hissetti ? Astrolojiye olan merakıyla tanınan oyuncu, yıldızlardan nasıl yardım alıyor ?

• "Cam" oyununun galasında gönderdiği telgrafla alkol yasağını ti’ye alan oyunun yazarı Levent Kazak, içki servisi yönündeki gelişmeleri nasıl değiştirdi ?

• Deniz Çakır evlilik için ne düşünüyor ? Evlenmeyi istiyor mu ? Neden "ben çocuk doğurmalıyım" diyor ? Dolunay Soysert evliliğini nasıl anlatıyor ?


Künye :

ޞeffaf Oda izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı