Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İzzet Yıldızhan Show
İzzet Yıldızhan Show
İzzet Yıldızhan Show


Tarih: 2011-02-06 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


İZZET YILDIZHAN ޞOV

AZER BÜLBÜL VE MEHTAP AVޞAR İZZET YILDIZHAN ޞOV’A KONUK OLUYOR

İzzet Yıldızhan ޞov’a bu hafta şarkıcı Azer Bülbül ve bir yarışma programıyla şöhret olan Mehtap Avşar konuk oluyor. Programda ayrıca komedi dans üçlüsü ve yeteneğine güvenen kişiler sürpriz şovlarıyla yeteneklerini sergiliyor.

Halk müziğinin sevilen sanatçılarından İzzet Yıldızhan müzik ve eğlence dolu programıyla Kanal 7’de. Her hafta birbirinden değerli ve özel konukların stüdyoda ağırlandığı programda bu hafta da eğlenceye doyacaksınız. İzzet Yıldızhan ޞov bu hafta müzik dünyasının başarılı isimlerinden "titrek şarkıcı" olarak bilinen Azer Bülbül ve bir şarkı yarışmasında şöhreti yakalayan Mehtap Avşar’ı ağırlıyor. Birbirinden güzel şarkılarıyla ve yeni parçalarıyla başarılı sanatçılar Azer Bülbül ve Mehtap Avşar Kanal 7 ekranlarına konuk oluyor. Programda ayrıca komedi dans üçlüsü ve stüdyoda canlı performansla yeteneklerini sergileyenler de ekrana geliyor.

Eğlenceli şovu, sıra dışı sohbetleri ve birbirinden değerli sanatçı konuklarıyla Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi İzzet Yıldızhan her Pazar Kanal 7’de! Kanal 7 izleyicileri en güzel anlarını, resimlerini ve videolarını programda yayınlanması için [email protected] mail adresine gönderiyor. En güzel videolar, paylaşılmasını istediğiniz özel anlar Kanal 7 ekranından tüm izleyicilerle paylaşılıyor. Sanatçı konukların en yeni en sevilen şarkılarıyla ağırlandığı şov programında her hafta doyasıya bir eğlence yaşanıyor.


Künye :

İzzet Yıldızhan Show izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı