Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hayatın İçinden
Hayatın İçinden
Hayatın İçinden


Tarih: 2011-02-07 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


ÇOCUKLARA SÖMESTR HEDİYESİ; CAILLOU VE AİLESİ CANLI YAYINDA

Ekranlarının vazgeçilmez sabah programı "İkbal İle Hayatın İçinden" Kanal 7’de izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor. İkbal Gürpınar’ın neşeli sunumuyla ekrana gelen programa şarkılarıyla Hakkı Bulut, evlilik sohbetiyle Psikiyatrist Dr. Nihat Kaya, elişi örnekleriyle Nazire Sevilmiş ve çizgi karakter Caillou ailesiyle yapacağı dansla konuk olacak.

İkbal İle Hayatın İçinden haftanın ilk günü dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor. Programa arabesk müziğin güçlü sesi, sevilen sanatçı Hakkı Bulut konuk olacak. Hakkı Bulut unutulmaz şarkılarını canlı yayında seslendirecek. Programda ayrıca sömestr tatilinde olan çocuklar için büyük sürpriz yer alacak. Çocukların ilgiyle takip ettiği çizgi karakter Caillou ve ailesi ilk kez canlı yayında dans gösterisi yapacak. Psikiyatrist Dr. Nihat Kaya ise kendisinin kaleme aldığı "Evliliğin 110 Düşmanı" adlı kitabından önemli bilgiler aktaracak.

İkbal İle Hayatın İçinden programının elişi bölümünde anne adaylarına pratik süs ve yastık örnekleri Nazire Sevilmiş tarafından canlı yayında uygulamalı olarak ekrana gelecek. Nazire Sevilmiş bebek altın yastığı, şeker ağacı, anı defteri ve kalemi yapılışını ayrıntılı olarak izleyicilerle paylaşacak.


Künye :

Hayatın İçinden izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı