Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Muhabbet Kapısı
Muhabbet Kapısı
Muhabbet Kapısı


Tarih: 2011-02-07 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


İSLAM’DA KADIN OLGUSU TÜM YÖNLERİYLE MUHABBET KAPISI’NDA

Muhabbet Kapısı’nda bu hafta İslam’ın kadına verdiği değer ve yükümlülükler tüm yönleriyle değerlendirilecek. Mustafa Karataş’ın sade ve akıcı anlatımlarıyla dini konularda akıllara takılan bütün sorular canlı yayında cevap buluyor.

İlahiyatçı Mustafa Karataş’ın sade ve etkileyici sunumuyla ekrana gelen Muhabbet Kapısı’nda, aklınıza takılan sorulara kaynağından cevaplarla manevi hayatınızı zenginleştireceksiniz. Muhabbet Kapısı’nın bu haftaki içeriği İslam ve kadın… İlahiyatçı Mustafa Karataş İslam dininde kadına dair akla gelen; Kadınların giyim şekli ne olmalı? Kadınlar başı açık ibadet edebilir mi? Çalışmak için başörtüsü çıkarılabilir mi? Müslüman bir kadın kimlerin yanında başı açık olabilir? Kadınlar ve erkeklerin giyimleri birbirine benzeyebilir mi? Kaş aldırmak ve dövme yaptırmak uygun mudur? sorularının cevaplarını canlı yayında izleyenlerle paylaşacak.

Dini ve manevi hayatımızı şekillendiren konulardaki akıllara takılan sorular her hafta İlahiyatçı Mustafa Karataş’ın canlı yayındaki anlatımlarıyla cevap buluyor. İzleyicilerden gelen sorulara da canlı yayında cevap veriliyor.


Künye :

Muhabbet Kapısı izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı