Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bizim Doktorlar
Bizim Doktorlar
Bizim Doktorlar


Tarih: 2011-02-07 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


BİZİM DOKTORLAR

ASTIM HAKKINDA MERAK EDİLENLER BİZİM DOKTORLAR’DA

Sunuculuğunu Nur Viral ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Gökhan Özçınar’ın yaptığı Bizim Doktorlar’a bugün Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ertuğrul Serdar Akın konuk olacak. Programda kronik akciğer rahatsızlıkları ve sunucu Defne Joy Foster’ın ölümünün ardından tartışılan astım hastalığı hakkında önemli bilgiler verilecek.

Sağlık konusunda uzman konukların bilgiler verdiği program Bizim Doktorlar haftanın ilk günü önemli konularla ekrana geliyor. Programda Op. Dr. Gökhan Özçınar bel ve boyun fıtığı hakkında bilgiler aktaracak. Dr. Özçınar fıtık olmamak için alınacak önlemleri, tedavi sürecinin nasıl olacağı ve hastalıkla ilgili önemli bilgileri canlı yayında izleyenleriyle paylaşacak. Programa konuk olacak Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ertuğrul Serdar Akın ise kronik akciğer rahatsızlıkları ve astım hastalığı konusunda izleyicileri bilgilendirecek. Uzman Doktor Akın sunucu Defne Joy Foster’ın ölümünün ardından gündeme gelen astım hastalığı hakkında merak edilen sorulara da canlı yayında cevap verecek.

Sağlıklı bir yaşam için uzman görüşlerinin canlı yayınla ekrana geldiği BİZİM DOKTORLAR hafta içi her sabah 08:00’de Kanal 7’de.


Künye :

Bizim Doktorlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı