Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Para Durumu
Para Durumu
Para Durumu


Tarih: 2011-02-11 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"Para Durumu"

"Estetik, kişinin kendisine yaptığı bir yatırım türü müdür?"

"Estetik operasyonlar kişinin özgüveninin artması için yeterli midir?"

"İş yaşamında ilerlemek amacıyla estetik yaptırmak doğru mu?"

"İş dünyasında kariyer estetiği yayılıyor mu?"

"Estetik operasyonlar daha iyi bir iş bulmamız için kapıların açılmasını sağlıyor mu?"

"Kendimize yaptığımız estetik yatırımının maliyeti nedir?"

Paranın Güzin Ablası Özlem Denizmen, bu haftaki Para Durumu programında, profesyonel iş yaşamında hızla yayılan, kariyer estetiği konusunu ele alıyor. Denizmen programa Amerika’nın ünlü estetik cerrahlarından Dr. Minas Constantinides’i konuk ediyor.

Özlem Denizmen, özellikle çalışan bayanların akıllarındaki "estetik yaptırmam, daha iyi bir iş bulmamıza yardımcı olur mu, bütün kapıları açar mı?", "Kariyer için yapılan estetik uygulamalar ne kadar para gerektiriyor?" gibi soruları Dr Minas Constantinides ile birlikte cevaplıyor.

Özlem Denizmen, programa e-mail atan ve telefonla bağlanan izleyicilerin, "Merhaba Özlem Hanım, ben kilolu biriyim, çok çaba sarf etmeme rağmen bir türlü kilolarımı veremiyorum. İki senedir beklediğim terfiyi alamadım. Rakiplerim çok, ben ise bu kiloyla iş hayatında pek şansım olmadığını düşünüyorum. Dolayısıyla yağlarımı aldırmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Param var, sizce yaptırmalı mıyım?" "2008 ‘de Japon Yeni ile ev kredisi aldım. O dönem çok araştırdım yen 1991‘den beri artmamıştı. Ancak şimdi yen değer kazandı ve benim borcum arttı. Ne yapmamı önerirsiniz?" "Altın yüksek iken tüm paramla altın aldım. Bugünlerde altın düşüyor. ޞimdiden 400 TL. zararım var. Bozdursam mı?", sorularını cevaplıyor,onlara çözüm yolları gösteriyor.
>
Programın "Harcayabilir miyim?" bölümünde ise Özlem Denizmen, harcama yapmadan önce kendisine, "eşiyle birlikte Uludağ’da hafta sonu tatili " yapmak için danışan İstanbul’lu Orkun Bey ile hem "ev" hem de "araba" almak isteyen Adana’lı Mehmet Bey’in bugünkü gelirlerine, giderlerine, borçlarına ve birikimlerine bakarak, Para Durumlarını analiz ediyor. Onlara tavsiyelerde bulunuyor. Bu harcamalarını "onaylıyor" veya "reddediyor".

"Para Durumu Tüyosu"nun bu haftaki bölümünde de Özlem Denizmen güncel, pratik, faydalı para yönetimi ile ilgili ipuçları vermeye devam ediyor. Bu haftanın ipucunu merak ediyorsanız;

Para Durumu, Özlem Denizmen’in farklı ve neşeli yorumuyla 11 ޞubat Cuma, saat 18.00’de CNBC-e‘de.


Künye :

Para Durumu izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı