Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar


Tarih: 2011-02-12 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


" KÜÇÜK KADINLAR "

Onlar Küçük Kadınlar.

Onlar güçlüler, onlar vazgeçmeyecekler ve onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek, hep birlikte "büyüyecekler."

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Hakan Arslan’ın yaptığı senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, başrollerinde Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar, Ali İl, Kıvanç Kasabalı, Birsen Dürülü, Tansu Taşanlar ve Nur Hayat Boz’un paylaştığı "Küçük Kadınlar" bu akşam Star TV’de!

116.bölüm:

CANSU’NUN DURUMU ÇOK KRİTİKTİR. AMELİYAT İÇİN İSE ÇOK PARA GEREKMEKTEDİR. ALİ İSE EYLÜL’E UMUT İLE ARALARINDA GEÇENLERİ BİR TÜRLÜ İTİRAF EDEMEZ.

Kızlar, Cansu için çok endişelidir. Bir an önce ameliyat olması gerekmektedir ancak bunun için çok para lazımdır. Yeliz, Bilge ve Armi gereken miktarı toparlayabilmek için her kapıyı çalarlar. Hatta Armi, Gaye ile bile konuşmaya gider, fakat bu ziyaret kanayan yaralara tuz basar. Bade ise Eylül’ bir türlü Ali ile ilgili anlatacaklarını söyleyemez. Ancak Umut ile konuşan Ali bir karar verir. Herkes el birliği ile Cansu’yu kurtarmak için para toplamaya çalışırlar. Yeliz, ise iş yerinde bir saldırıya uğrar; son anda yardımına ise Ragıp yetişir. Kendinden hastalığının saklandığını fark eden Cansu, ablalarının konuşmalarını dinler. Duydukları karşısında yıkılan Cansu, çareyi sessiz sedasız evi terk etmekte bulur. Bilge ise gereken para için hiç umulmadık birisinin kapını çalar ancak buradan da olumlu bir yanıt alam
azlar. Cansu‘nun evden gittiğini fark eden kızlar ise bir an önce onu bulmaya çalışırlar. Bade tarafından telefonla hakarete uğrayan Umut ise Ali’ye bir mail atar ancak maili yanlış adrese atmıştır.



Yapım : D Productions

Dramalar Koordinatörü : Lale Eren

Yönetmen : Hakan Arslan

Müzik : Cem Yıldız

Senaryo : Deniz Akçay

Oyuncular : Eylül (Özge Borak), Hande Soral(Armağan Gezici), Fulya Zenginer(Yeliz Gezici), Elit İşcan(Bilge Gezici), Selin Ilgar(Cansu Gezici), Ali İl(Ali Sezek), Ozan(Kıvanç Kasabalı), Birsen Dürülü(Bade Yenice), Ceyhun( Tansu Taşanlar), Asiye(Nur Hayat Boz)


Künye :

Küçük Kadınlar izle -> TRT 1 canlı yayın



Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı