Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kızım Nerede?
Kızım Nerede?
Kızım Nerede?


Tarih: 2011-02-12 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Suna, ölümle burun buruna geliyor!

Ece Uslu, Hüseyin Avni Danyal ve Burak Hakkı’nın başrollerini paylaştığı "Kızım Nerede?" soluk soluğa izlenecek yeni bölümüyle

12 ޞubat Cumartesi günü 23.00’de ATV’de...

KIZIM NEREDE?

(Yeni Bölüm)

8. Bölüm Özeti:

Suna, kızı Zeynep’i kaçıran kişi olarak düşündüğü öğretmeni takip ederken, talihsiz bir kazayla ölümle burun buruna gelir. Ancak bu takip hiç beklenmedik olayları da peşinden getirecektir. Mine’nin araları bozuk olan İpek ve Bahadır için iyi niyetle yaptıkları abla ve kız kardeş arasında soğuk rüzgarlar estirir. Diğer tarafta İpek her geçen gün kötüye giden evliliğini kurtarmak için çabalamaya devam eder. Ancak Bahadır kendisini aldatan İpek’e yaptıklarının bedelini ödetmeye kararlıdır.

Bu arada Zeynep’i kaçıran zanlı olarak emniyete getirilen sürpriz isim hem Suna’yı hem de emniyeti zor durumda bırakır. Sorgu odasında herkesi şok edecek olay ne? Rüzgar, Zeynep hakkında gerçek duygularını ilk kez annesine açıklıyor. Zafer, Suna’yı hangi konu hakkında suçlayacak?

Suna ve Kağan aynı yerde bir araya getiren duygular… İki acılı insan şimdi çok daha yakın… Zafer, Bahadır’ı kız kardeşini üzmemesi konusunda uyarırken, Bahadır sahip olduğu her şeyi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Ve karısıyla ilişkisi olduğunu öğrendiği Nihat’la yüzleşiyor!

Mine Ebru’yla kocası arasındaki sırra bir adım daha yaklaşırken, Kemal’i öfkelendirecek olay ne? Emre ve Rüzgar yumruk yumruğa! Okulda yaşanan Zeynep’in de içinde olduğu olay Suna’yı nasıl etkileyecek? Zeynep’in annesine yazdığı " Ne olur beni bırakma" yazısının sırrı ne? Ve ormanlık alanda bulunan ceset… Bir annenin en çaresiz anı…Yapım : Medyavizyon / Fatih Oflaz, Ahmet Öncan

Yönetmen : Ersoy Güler

Senaryo : Makbule Kosif, Murat Koca

Oyuncular : Ece Uslu (Suna Demiray), Hüseyin Avni Danyal (Zafer Demiray), Burak Hakkı (Kağan Çakır), Yonca Cevher Yenel (İpek Demiray Arslan), Tolga Savacı (Bahadır Arslan), Özge Gürel (Zeynep Demiray), İnci Ültay (Hatice), Erdi Bolat (Rüzgar Orhun), Nihan Balyalı (Hazal Arslan), Serkan ޞenalp (Emre Arslan), Bengü Tezcan (Cansu Demiray), Zeynep Kadıoğlu (Eylül Demiray), Yağmur Kaşifoğlu (Mine Demiray Orhun), Soydan Soydaş (Kemal Orhun), Kamil Güler (Nihat Köktaş), Duygu ޞen (Neslihan Pasin), Gamze Karaman (Ebru Temer), Elçin Aktaş (Melisa), Özgür Özgencer (Metin)


Künye :

Kızım Nerede? izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı