Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Mahmut Tuncer Show
Mahmut Tuncer Show
Mahmut Tuncer Show


Tarih: 2011-02-12 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


HAKKI BULUT VE HİLAL CEBECİ’DEN MÜZİK DOLU BİR AKޞAM

Kanal 7 ekranlarında Mahmut Tuncer ޞov’da bu hafta arabesk müziğin usta ismi Hakkı Bulut ve şarkıcı Hilal Cebeci’yle renkli ve eğlenceli bir program ekrana geliyor.

Hafta sonlarının en eğlenceli programı Mahmut Tuncer ޞov Kanal 7’de birbirinden değerli konuklarla ve eğlence dolu içeriğiyle ekrana gelmeye devam ediyor. Nikâh masasının eksik olmadığı ve doyumsuz şarkıların, ünlü konukların ağırlandığı Mahmut Tuncer ޞov bu hafta da dopdolu bir şovla ekranlara geliyor. Birbirinden güzel şarkılarla, türkülerle, tadına doyulmaz sohbetlerle, nikâh masasına oturan çiftleriyle ve sanatçı konuklarıyla ekran başındaki izleyicilere keyifli anlar yaşatılıyor. Bu haftaki programa usta yorumuyla arabesk müziğin güçlü ismi Hakkı Bulut ve müzik dünyasında adından sıkça söz ettiren şarkıcı Hilal Cebeci konuk oluyor. Cebeci son dönemde Mevlana hakkında yaptığı açıklamalar ve Cem Yılmaz’la düet yapma isteğiyle gündeme gelmişti. Hakkı Bulut ve Hilal Cebeci en güzel şa
rkılarla ve doyumsuz sohbetleriyle Mahmut Tuncer ޞov izleyicilerine keyifli anlar yaşatıyor.

Cumartesi akşamlarının eğlence programı Mahmut Tuncer ޞov’da konuk sanatçıların sesinden en güzel türküler, şarkılar, keyifli bir sohbet ve doyasıya bir eğlence canlı yayınla ekrana geliyor.


Künye :

Mahmut Tuncer Show izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı