Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yakın Plan
Yakın Plan
Yakın Plan


Tarih: 2011-02-13 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Celal Pir ile

"YAKIN PLAN"

Her hafta çarpıcı dosyalarla ekrana gelen Celal Pir ile Yakın Plan, bu hafta gemi çalan korsanların peşinde… Ayrıca İstanbul’un göbeğindeki kaçak akaryakıt satışını, şehirlerin bozulan havasını çarpıcı örneklerle ekrana getirecek.

DEVLETİN LİMANINDAN ÇALDIKLARI GEMİLERİ NASIL KESİYORLAR?

Geçtiğimiz aylarda Yakın Plan’da ekrana gelen gemi hırsızlarının peşine düşen Yakın Plan, devletin limanından çalınan gemilerin kimlerin nasıl kesip satığını ortaya çıkarıyor ve polislerin gemi kesen korsanlara yönelik düzenlediği baskını ekrana getirecek.

OTOPARK GÖRÜNÜMLÜ KAÇAK İSTASYON

Zamlar kaçakçıların yüzünü güldürüyor. Üst üste gelen zamlarla beli bükülen tüketiciler, daha ucuz olan kaçak akaryakıtın peşine düşüyor. Kaçakçılar akıl almaz yöntemlerle akaryakıt pazarlıyor. Tehlike saçan bu yöntemlerden biri de İstanbul’da ortaya çıkarıldı. İstanbul’un göbeğinde otopark görünümlü bir istasyonda nasıl kaçak akaryakıt satışı yapıldığı bu akşam Yakın Plan’da..

KÖMÜRÜN MUHTEޞEM DÖNÜŞžÜ!

En sıcak kış günleri yaşadığımız yılda İstanbul’dan İzmir’e kentlerimizin havası nasıl bozuluyor? Büyükşehirlerde doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasıyla unuttuğumuz hava kirliliği kabusu geri dönüyor. Artan doğalgaz fiyatlarıyla kaçak ve kalitesiz kömür kullanımını patlatınca havalar da solunmaz hale geldi. ޞehirlerde insan sağlığını doğrudan etkileyen bu çevre sorunu Yakın Plan’a alınacak.…


Künye :

Yakın Plan izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı