Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar


Tarih: 2011-02-13 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR"

ÖZEL BÖLÜMÜ İLE EKRANDA!

Kanal D’nin, izlenme rekorları kıran mizah programı "Çok Güzel Hareketler Bunlar" bu akşam, önceki bölümlerin en beğenilen skeçlerinden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor. Boğaç’ın hır&
ccedil;ın davranışlarından bezen sınıf arkadaşları, durumu öğretmenlerine iletir. Öğretmen sınıfta olup bitenleri cep telefonuna kaydedince, erken seçime karar verilir ve sınıfta kıyasıya bir mücadele başlar.

Askere giderken kız arkadaşını, en yakın arkadaşına emanet etmeyi düşünen adam, farkında olmadan bir sınavdan geçecektir. Adam sınavı geçebilecek mi, yoksa, asıl sınava tabi tutulması gereken kişi kız mı?

Sevgilisine aldığı hediyenin üzerinden etiketini çıkarttırmayan adam, sevgilisiyle buluştuğunda, onun aldığı hediyenin kendi aldığı hediyeden yirmi kat pahalı bir hediye olunca, aradaki fark arayı açacaktır.

Hıyarlı Baba’nın Havuçlu eşi, bu hafta tası tarağı toplayıp oğluyla eski kocasının yanına taşınacak. Elbette kendince yöntemlerle...

Otobüste cüzdanını kaybeden adam, ortalığı ayağa kaldırır! Otobüsteki polis olaya hemen müdahale edecektir ama hırsız durumuna düşen diğer yolcuların konuyu kapatmaya hiç de niyetleri yoktur.

Adam koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Takımının yenilmesiyle adam karısına söylenmeye başlar. Galatasaraylı oğlu eve gelince, annesinin yıkamak için bulduğu eski formalar aslında baba ve oğul arasındaki gerçekleri gün yüzüne çıkaracaktır. Çok Güzel Hareketler Bunlar kahkaha dolu özel bölümüyle bu akşam Kanal D’de!


Künye :

Çok Güzel Hareketler Bunlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı