Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Geniş Aile
Geniş Aile
Geniş Aile


Tarih: 2011-02-25 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


"GENİŞž AİLE"

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı senaryosunu Cüneyt İnay’in yazdığı başrollerini Ufuk Özkan, Rojda Demirer, Rasim Öztekin, Mine Teber, Fırat Tanış, İlker Ayrık, Bihter Dinçel, Yeşim Ceren Bozoğlu, Bülent Çolak, Mustafa Uzunyılmaz, Bora Akkaş, Ahmet Sarsılmaz, Betül Arım, Tolga Canbeyli, Gizem Akman,Deniz Kazdal, Melis Babadağ, Ali Tutal, Sevim Gelenbe, Yakup Yavru ve Tanju Tuncel’in paylaştığı Geniş Aile, yeni bölümüyle Star’da!

78.bölüm:

ZEYNEP’İN ABİSİ KATİP HAPİSHANE’DEN KURTULMASI İÇİN BİR FIRSAT ÇIKAR. CEVAHİR VE KOYU BİLAL, ZEYNEP’E YARDIM İÇİN BÜYÜK BİR YARIޞA GİRERLER.

Katip’in Zeynep’e hayırlı ve güzel bir haberi vardır. Hapishaneden çıkması için büyük bir fırsat yakalamıştır. Ancak bunun için para ve hakkındaki şikâyetin geri alınması gerekmektedir. Gereken kefalet parası 10 Bin TL’dir. ޞikâyetini de geri alması gereken kişi ise Mürsel’in eski ev sahibi Ömer’dir. Zeynep, parayı bulmak için Yozgat’taki aile arsasını satılığa çıkartır. Koyu Bilal ve Ceavhir de Ömer’in şikâyetini geri almasını sağlamak için kıyasıya mücadeleye girerler.

Zekai ile dertleşen Devir, yalnızlıktan muzdariptir. Devir’in durumunu öğrenen Hafize Nine hemen harekete geçer ve Devir’e tez zamanda hayırlı bir kısmet bulur. Zekai ise okulda yeniden popüler olmanın bir yolunu bulur. Kendisini gizemli bir okul kahramanına dönüştürür. Mürsel ise yeniden müdür muavinliğe gelebilmek için atağa kalkar.

Zeynep’e Yozgat’tan kötü bir haber gelir. Arsanın altı bataklıktır ve para etmemektedir. Cevahir ve Koyu Bilal’de birbirleri ile uğraşmaktan Ömer’i ikna edemezler. Katip’in hapishaneden kurtulması tehlikeye girer.Yapım : D Productions

Dramalar Koordinatörü : Lale Eren

Yönetmen : Ömer Uğur

Senaryo : Cüneyt İnay

Müzik : Cem Erman

Oyuncular : Cevahir(Ufuk Özkan), Zeynep(Rojda Demirer), Kuddusi (Rasim Öztekin), Muazzez(Mine Teber), Koyu Bilal(Fırat Tanış), Mürsel (İlker Ayrık), Nazan(Bihter Dinçel), Devir (Mustafa Uzunyılmaz), Zekai (Bora Akkaş), Sevim (Yeşim Ceren Bozoğlu), Pırıl(Gizem Akman), Ulvi(Bülent Çolak), Müfit(Ahmet Sarsılmaz), Kütük(Tolga Canbeyli), Nevriye (Betül Arım ) ve Hafize (Tanju Tuncel)


Künye :

Geniş Aile izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı