Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dragons’den Türkiye
Dragons’den Türkiye
Dragons’den Türkiye


Tarih: 2011-02-25 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


YATIRIMCILARLA GİRİŞžİMCİLERİ BİR ARAYA GETİREN PROGRAM DRAGONS’ DEN TÜRKİYE FARKLI VE SES GETİRECEK YENİ BÖLÜMÜYLE BLOOMBERG HT’DE…

Ekrana geldiği günden itibaren büyük ilgi gören, yapımcılığını Sera Film, sponsorluğunu Yerel Medya Uzmanı "Local Time"ın üstlendiği Dragons’ Den programında Türk Ejderlerin girişimci avı ikinci sezonda da devam ediyor. Program, ikinci sezonun altıncı bölümüyle 25 ޞubat Cuma günü saat 21.40’da Bloomberg HT ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

10 senedir yayınlandığı ülkelerin yaratıcı ve yenilikçi iş fikirlerini bulup ortaya çıkartan Dragons’ Den programı, Yerel Medya Uzmanı "Local Time"ın ana sponsorluğunda girişimci avına kaldığı yerden, yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. 25 ޞubat Cuma günü saat 21.40’da yayınlanacak olan Dragons’ Den Türkiye’nin altıncı bölümünde girişimciler yatırım alabilmek için Dragonların karşısında ter dökmeyecek. Alphan Manas’ın zorluklarla dolu başarı hikâyesi ekranlara yansırken bir yandan da Dragons’ Den Türkiye’de yapmış olduğu ortaklıklarla ilgili gelişmeler de ele alınıyor.

Keşfedilmemiş teknolojik alanlar veya ürünler üzerine iş geliştirmeyi seven bir işadamı olan Alphan Manas’ın Dragons’ Den Türkiye’de izlenebilecek deneyimlerle dolu hikâyesinde, kendi işini kurmak isteyen girişimciler için başarının önemli ipuçları bulunuyor. Programda ayrıca Alphan Manas’ın yatırım yaptığı işlerde yaşanan gelişmeler de izlenilebilecek. Göksel Mumcu adlı girişimcinin sunduğu ve beş Dragon’u birden ikna etmeyi başardığı gıda paketlerinde kullanılan ve nemle temas edince ısı üreten ürün ve İranlı girişimci Peyman Asadi’nin sunduğu otomobillerdeki klimaların enerji tüketimini düşüren proje, yapılan yatırımın ardından ne gibi gelişmeler kaydetti? Alphan Manas bu projeler için ne gibi katkılar sağladı? Bu soruların yanıtları da Alphan Manas özel bölümünde Dragons’ D
en Türkiye’de olacak.

Dragons’ Den Türkiye’nin beş yatırımcısından biri olan Alphan Manas’ın girişimciler için ipuçlarıyla dolu başarı hikâyesinin anlatılacağı Dragons’ Den Türkiye’nin yeni bölümü 25 ޞubat Cuma akşamı saat 21.40’da, tekrarı ise 26 ޞubat Cumartesi akşamı saat 21.40’da kazananların kanalı Bloomberg HT’de izlenilebilecek…

Türkiye’nin önde gelen yatırımcıları yarışmanın jürisinde

Girişimcilerin, projeleri için yatırıma ikna etmeye çalışacağı jüri üyeleri, Türkiye’nin önde gelen isimlerinden oluşuyor. Jüride, İddia, Deniz Taksi, OGS gibi yenilikleri Türkiye’ye getiren Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas, üniversite yıllarında girişimci ruhuyla temellerini attığı Deulcom Internationals’ın Yönetim Kurulu Başkanı Baybars Altuntaş, yeme-içme sektörüne getirdiği farklı bakış açısıyla tanınan Bigchefs Restoranları sahibi Gamze Cizreli, ünü Türkiye sınırlarını aşan yemeksepeti.com’un kurucusu ve Genel Müdürü Nevzat Aydın ve kadın hazır giyiminde sanayileşmiş ilk ve tek Türk markasını yaratan Ayaydın Miroglio Group Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ayaydın bulunuyor.

Dragons’ Den hakkında

Dragons’ Den Türkiye’de hayata geçirilebilecek proje fikirleri olan, ancak nereden yatırımcı bulacağını bilemeyen girişimciler, hayallerini gerçekleştirmek için yarışıyor.

Yarışma formatına göre, özgün ticari fikirleri olan girişimciler, yatırımcılara projelerini tanıtarak, onları sermaye için ikna etmeye çalışıyor. Başarılı olan girişimciler, kar veya şirket ortaklığı gibi anlaşmalar neticesinde projelerini hayata geçirmek için gerekli olan finans desteğine sahip oluyor.


Künye :

Dragons’den Türkiye izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı