Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kızım Nerede?
Kızım Nerede?
Kızım Nerede?


Tarih: 2011-02-26 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Kağan, zamanla amansız bir yarışa giriyor...Bu yarışta kazanan kim olacak?

Ece Uslu, Hüseyin Avni Danyal ve Burak Hakkı’nın başrollerini paylaştığı "Kızım Nerede?" soluk soluğa izlenecek yeni bölümüyle

26 ޞubat Cumartesi günü 23.00’de ATV’de...

KIZIM NEREDE?

(Yeni Bölüm)

10. Bölüm Özeti:

Zeynep‘in nerede tutulduğunu bilen evsiz adamın öldürülmesi genç kız için son umut ışığını da söndürmüştür. Kağan bu esrarengiz ölümdeki gerçeği fark ettiğinde zamanla amansız bir yarışa girer. Bu yarışta kazanan kim olacak? Yoksa Zeynep bir kez daha mı bilinmeyenlere doğru gidecek? Herkes derin bir pişmanlıkla sarsılacak ve nihayet Zeynep’in ortadan kaybolmasıyla ilgili büyük bilgiye ulaşılacaktır! Suna kaybettiği kızının acısıyla istemeden de olsa diğer çocuklarıyla fazla ilgilenememekte, bu da evde başka sorunlar yaratmaktadır.

Nihat çaresizlik içinde İpek’in evinin kapısının önüne gider. İkisi başlarına geleceklerden habersiz konuşurken onları dinleyen birinin varlığından habersizdirler. Mine ve Kemal arasındaki çocuk sorunu giderek büyürken, Kemal sakladığı sırrın altında her geçen gün daha fazla ezilmektedir. Mine ise Ebru’dan duyduğu şeyler karşısında şok olacaktır.

İpek’le barışma umudu bir kez daha tükenen Nihat ise teselliyi başka yerlerde arar. Bedeli çok ağır olacak yerlerde…

Suna alışveriş merkezine götürdüğü çocuklarıyla yaşadığı bir olayla bir kez daha alt üst olurken, Zafer o güne kadar hiç dikkat etmediği bir gerçeğin farkına varır. Ve Jülide’yle yüzleşmeye gider. Zafer’i bu kadar öfkelendiren şey ne? Diğer tarafta ise Zeynep özgür olmak için çok tehlikeli bir yolu seçer. Onu kurtuluşa götürecek şey belki de ölümüne neden olacaktır.Yapım : Medyavizyon / Fatih Oflaz, Ahmet Öncan

Yönetmen : Ersoy Güler

Senaryo : Makbule Kosif, Murat Koca

Oyuncular : Ece Uslu (Suna Demiray), Hüseyin Avni Danyal (Zafer Demiray), Burak Hakkı (Kağan Çakır), Yonca Cevher Yenel (İpek Demiray Arslan), Tolga Savacı (Bahadır Arslan), Özge Gürel (Zeynep Demiray), İnci Ültay (Hatice), Erdi Bolat (Rüzgar Orhun), Nihan Balyalı (Hazal Arslan), Serkan ޞenalp (Emre Arslan), Bengü Tezcan (Cansu Demiray), Zeynep Kadıoğlu (Eylül Demiray), Yağmur Kaşifoğlu (Mine Demiray Orhun), Soydan Soydaş (Kemal Orhun), Kamil Güler (Nihat Köktaş), Duygu ޞen (Neslihan Pasin), Gamze Karaman (Ebru Temer), Elçin Aktaş (Melisa), Özgür Özgencer (Metin)


Künye :

Kızım Nerede? izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı