Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Arda’nın Mutfağı
Arda’nın Mutfağı
Arda’nın Mutfağı


Tarih: 2011-02-26 TV : TRT 1 Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


ARDA’NIN MUTFAОI

"Arda’nın Mutfağı" tasarımcı Selin Ortaçlı’yı ağırlıyor…

Dünya yapı sektörünün öncü markalarından Kalebodur sponsorluğunda hazırlanan ve Arda Türkmen’in sunduğu "Arda’nın Mutfağı" programı, 26 ޞubat Cumartesi günü CNN TÜRK’te yayınlanacak bölümde eski Manken, İç Giyim Tasarımcısı Selin Ortaçlı’yı ağırlıyor.

Arda Türkmen, tasarımcı Selin Ortaçlı’ya Fatih Çarşamba pazarından aldığı doğal ürünlerle yeşil sebzeli fritata ile nohutlu ve zeytinli yeni çoban salatası hazırlıyor.

Türkmen, yemek hazırlıkları sırasında, konuğu Selin Ortaçlı ile aldığı oyunculuk eğitimi, yaptığı tasarımlar ve yemek yapma merakı üzerine sohbet ediyor.

Arda’nın Mutfağı hakkında

Yapımcılığını Özlem Erginay Karaca’nın yaptığı "Arda’nın Mutfağı"nda, Leblon’un sahibi ve Roka Davet’in kurucusu Arda Türkmen, yiyecek-içecek sektöründeki deneyimlerini Leblon’da hazırladığı yemekler eşliğinde konukları ve izleyicilerle paylaşıyor. Türkmen’in özel lezzetleri keşfettiği adresleri ve birer sanat eserine dönüştürdüğü yemeklerini sunduğu programda aynı zamanda konuklarıyla sevdikleri yemekleri ve mekanları konuşuyor. Gizli adresler, farklı lezzetler ve özel sunumların yeni adresi Kalebodur ile "Arda’nın Mutfağı" her cumartesi öğlen 14.00’te CNN TÜRK’te ekranlara geliyor.


Künye :

Arda’nın Mutfağı izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı